Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Meglepetés magazin fotózás,...

Meglepetés magazin fotózás, volt már valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap megyek a meglepetés magazinhoz fotózásra. Ha valaki volt már mesélne róla, hogy milyen volt, hogy ment, mennyi ideig tartott, kedvesek voltak? Megkaptátok a képeket, vagy csak az újságban láttátok, mikor megjelent? Vittetek ruhát, vagy kaptatok? Nekem vinnem kell, de olyan ruhám nincs, amilyet kértek, mondta a csaj,hogy náluk is lesz, akkor ha nem jó nekik amit viszek, adnak helyette? Na szóval minden érdekel :) Köszönöm szépen :)



2014. júl. 28. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseket érdemes volna nekik feltenni (mármint annak akivel a magazin részéről beszéltél), mert mi jó eséllyel csak tippeket tudunk adni, arra meg kicsi az esély, hogy találsz itt olyat aki részt vett már ilyen fotózáson, pont náluk. A képeket helyben egészen biztosan nem fogják odaadni egyébként, mert az még kap retust, feldolgozást stb...
2014. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:) Csak reméltem, hogy találok valakit, aki már járt, mert minden héten van az újságban két három lány, így gondoltam csak találok valakit :D

Lényeg a lényeg, hogy majd az összes képet átküldik miután megjelent az újság, addig nem. Retusálni jó eséllyel nem fogják, legalábbis ott pont arról beszélgettek, hogy nem szeretnek utómunkázni, nem is nagyon szoktak csinálni a képekkel semmit, max megvágják. Vittem ruhát, de végül kaptam is, 5 órán keresztül tartott és tulajdonképpen kedvesek voltak. Csak azért írtam le, hátha majd valaki pont megy és szeretne infot találni, mert én sehol nem találtam a neten :D

2014. júl. 29. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!