Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért keresettebb a modell...

Miért keresettebb a modell szakmában egy lányos fiú, mint egy szép és dekoratív lány?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 17:45
 1/9 A kérdező kommentje:

Tegnap a harmadik modell ügynökségnél voltam, de oda sem sikerült bejutnom, pedig 150-ért csináltattam portfóliót. Két lányt keretek, de a végén két teljesen nőies fiút vettek fel. Ez most a divat?

Nem tudom, hogy ruha reklámokhoz, főleg harisnya és fehérnemű, hogy fognak kinézni?

25/L

2014. aug. 28. 17:48
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Most divat a fiúkat nőnek sminkelni, női ruhát adni rájuk. Sok reklámban már megjelentek.
2014. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nem jelenlegi divat. a normális modellügynökségek nem a szép dekoratív lányokat keresik, mert nem azokból lesznek a jó modellek, max fehérnemű modelleknek valóak. a szépek szépségversenyekre mennek vagy reklámokhoz adják az arcukat. modellnek viszont olyat keresnek aki érdekes, sokszor mások szemében furcsa, de jól alakítható.
2014. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eléggé a nőies fiúkat keresik, akiket teljesen nővé, vagy éppen teljesen férfivá tudnak alakítani.


Erre van igény.

2014. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jah hogy pasikat. bocsi, elolvastam. na az már tényleg érdekes:D
2014. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem 25 évesen már öreg is vagy a kezdéshez,és ha fizettél az ügynökségnek,akkor ott már akkor sem terveztek veled.egy jó ügynökség nem kér tőled pénzt.és tényleg az érdekes arcokat keresik :)
2014. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem kire gondolsz konkrétan? Mert nagyrészt azért a plakátok, újságok, kifutók az esetek nagy részében ezt a görög kürosz szobor típust keresik, aki arányos arcú és szálkás-izmo s.


Mert szép csajból jóval több megy be hozzájuk mint lányos srácból.


A nők egy jó részének álomszakma a modellkedés, 10ből 3-4 szívesen lenne befutott modell. A fiúknál ez a szám jóval kevesebb, 50ből ha egynek eszébe jut, hogy modellkedik.

Emiatt a modellügynőkségnek vaásznia kell a pasikra.


Plusz érdekes karakterekre utaznak, és a sok derékszögű állkapoccsal rendelkező srác közül kitűnik az az egy-két akinek finomabb vonásai vannak.

De a nők között is vannak olyanok mint pl Erika Linder, akik meg a fiús pofijukkal futottak be.

Nagyon érdekes effekt, amikor valakinek a teste és az arca akkora a kontraszt, hogy szinte két különböző neműnek tűnik, és a divatszakma szereti a furcsa, figyelemfelkeltő dolgokat.

2014. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem vettek fel, mert öreg vagy.
2014. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagy, és 150.000 ft-ot költöttél egy portfólióra, ami teljesen felesleges volt, mert egy normális modellügynökség ingyen csinál neked. Itt már megértem, hogy miért nem vettek fel. Egyébként meg tényleg "öreg" vagy ahhoz, hogy most kezdj el modellkedni.

Dekoratív.. A modellszakmában nem érdekel senkit, hogy dekoratív vagy-e vagy sem. Szigorú méretek kellenek és különleges, karakteres arc, amiből bármit ki lehet hozni. Ahogy egy előző hozzászóló is írta, sokkal ritkábbak a fiúmodellek, így nyilván örülnek, ha találnak.

2014. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!