Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nagy orral is lehetek modell?

Nagy orral is lehetek modell?

Figyelt kérdés

Sokan mondták, hogy egyedi és karakteres az arcom, viszont szerintem az orrom bazi nagy és nem vagyok fotogén. Viszont 175 cm+ vagyok és már egy csomószor felkerestek ügynökségek illetve le is szólítottak az utcán.

Képeket üzenetbe küldenék :c mert ide azért nem tenném ki őket



2014. szept. 23. 19:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
Leginkább az alakot nézik modelleknél. Egyik ismerősöm is modellkedik, pedig a fülei olyan szinten szétállnak, de eddig az összes képen átretusálták picit, és fel sem tűnt, szóval.. :)
2014. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
persze, rengeteg modell nagyon ronda és mégis modell.
2014. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 manó1235 ***** válasza:
küld.. egy szintén nagy orrú lány :)
2014. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
max nem arcmodell leszel:PP
2014. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Múltkor végiglapoztam valami divatújságot, hát olyan randa modellek szerepeltek benne, hogy mellettük szépségkirálynőnek érzem magam. Szóval igen, az orrod miatt lehetsz modell, talán pont emiatt választanának (tudod, "kancsalunk már van, most legyen egy nagyorrú is" ) :)
2014. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok a képre! :) Egyébként szerintem az nem baj, ha különleges arcod van, és amúgy is a magasságot nézik leginkább. :) Főleg, hogy már többször felkerestek, biztos, hogy látnak benned valamit. :)
2014. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küld, de látatlanban azt mondanám hogy nem ezen múlik. Tudod a fények, az összhatás, az egyediség stb stb
2014. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
küldj:)
2014. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is ebben a problémában szenvedek. :) De itt van pár hasznos tipp.

Először is nyugi. Nem kell megijedni. Nézz meg az interneten pár képet amin modellek közeli arcai vannak. Én néha látok ilyenkor olyan pofákat hogy hú. Szerintem sok modell nem is szép, csak magas, jó alakú. Láttam pisze orrú modellt is már. Szóval nyugi.

És képet kérek ott beszélhetünk többet :)

2014. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!:)

És ne félj képet küldeni nem csúfollak :)

2014. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!