Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbi milyen ember?

Palvin Barbi milyen ember?

Figyelt kérdés

Szerintem gyönyörű lány, de most a kérdés a belsejét illeti (most itt ne gyertek a szervekkel meg ehhez hasonló poénokkal légyszi:D)

Szóval szerintetek milyen ember (lehet)? Beképzelt? Vagy nem? Kedves? Okos? Buta?



2014. okt. 29. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy túl sok olyan ember van itt a gyk-n, aki ismeri személyesen..
2014. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én régen nem kedveltem, mert beképzeltnek hittem, de utána megnéztem néhány riportot, interjút vele, és sokkal szimpatikusabb lett. Szerintem nincs elszállva magától (bár azért az látszik, hogy tisztában van az adottságaival, szóval nem egy önbizalom hiányos ember) és nem tűnik olyan tipikusan butának sem, mint a legtöbb modell. Szerintem egy normális, jófej lány. Persze én csak a médián keresztül ismerem, személyesen nem, csak így tudok véleményt mondani. Amúgy inkább olyan beszélgetéseket nézz vele, ami magyarul van, mert szerintem azoknál közvetlenebb, jobban átjön a személyisége.
2014. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Én ismerem és nagyon...vicces :D ,de tényleg :)

Nagyon ellehetve le beszélgetni:)

2014. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
előző, honnan ismered???
2014. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hú sztem nagyon elszállt magától :/ én nem utálom semmi bajom nincs vele :)

itt a vidi: https://www.youtube.com/watch?v=5sWVgPTZ3a4

2014. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!