Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A modellügynökök hol szoktak...

A modellügynökök hol szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Pl. Palvin Barbi is sétált az utcán, és ott fedezték fel.De csak Budapesten szoktak lenni?Vagy Szegeden,Debrecenen,stb. helyeken is?Mert tudom sok gyereket loptak már így el,nem is gondolom hogy modell legyek,csak tapasztalatokból titeket ha leszólítottak hol tették?Vagy esetleg van valakinek ilyen ismerőse?

2014. dec. 3. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem Pesten, az Andrássyn, de mivel nem voltak ilyen ambícióim, így nemet mondtam.
2014. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a mesékben. viccet félretéve, engem is szólítottak már le nagyobb plázákban, de szerintem ez csak budapesten megy így. a gyereklopás meg hogy jön ide wtf:D
2014. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oki köszi :) amúgy úgy jön ide hogy sok ilyet hallottam bár lehet h nem biztos :D
2014. dec. 5. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem már mióta Pestre járok, (többet mint eddig) a Corvinnál, a Blahán a villamos megállóban, Nyugati előtt és ott az aluljáróban, Óbudán. /ezek mindenhol ott vannak._./

Nővéremet is többször leszólították már Pesten.

2014. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Engem Pécsen az Árkádban szólítottak le
2015. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pesten, felírták a nevet meg tszámot, de azóta se hívtak… :D
2015. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az sem mindegy milyen ügynökség szólít le ;)
2016. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!