Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 170cm alatt ne is jelentkezzek...

170cm alatt ne is jelentkezzek modellügynökséghez?

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 19:29
 1/7 anonim válasza:
Azt mondják, hogy 170 cm alatt senki nem lesz az. Sokan vannak főleg nők akik nem érik el a 170-et, de mégis modellek.. Szerintem megéri megpróbálni, hogyha úgy érzed van hozzá tehetséged, remélem tudtam segíteni 14//L
2014. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne. úgyis baromi nagy a túljelentkezés, van miből válogatni.
2014. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát még 170 cm is elég kevés egy modellnek, pl. a VM-nél 173 a nagyon-nagyon minimum, de azért megpróbálhatod. Kate Moss is 168 cm körül van, szóval ha nagyon kellesz nekik és tökéletes vagy modellnek, talán, bár ehhez szerencse is kell. De azért egy 160 cm-s lány már tényleg túl alacsony, őt semmiféle képen nem vihetnék kifutóra, és mivel így is elég sok magas és vékony lány van, akik alakalmasak mind kifutóra mind fotózásokra, ezért fotómodell sem lehet.

Egyébként te milyen magas vagy?

2014. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most vagyok 13 éves 158cm és 50 kg. Nem tudom hogy ez mennyire ideális, de tudhatom esetleg hogy leszek legalább 170 cm? (Anyukám 165 körül van, Apukám meg 175 körül)
2014. dec. 6. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
kicsi rá az esélyed, hogy túlnősz 170-en.
2014. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
13 évesen az 50 kiló sok én 15 évesen vagyok 48kg 167 cm és én is modellkedni szeretnék de így is ducinak számítok oda de ne akarj fogyózni se mert az árt a fejlődésedben szóval max sportolj de ne vidd annyira túlzásba és nem rossz indulatból mondtam csak tanácsnak de szerintem még rá ér modellkedni mert egyik barátnőm is modellkedett és sokat hiányzott a suliból és ha meg az van h be futsz minden oké akkorra jön a közép iskola ami kemény és akkor vagy meg buksz mindenből és egy sikeres ember leszel vagy fordítva szóval ezért nem megyek én se mert nem lenne időm iskola mellett de viszont ha jól rajzolsz akkor meny a modell divatiskolába mert egyik osztály társamatt oda vették fel és ott még lehet modellkedni is
2014. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hű, hát nem tudtam hogy az 50kg olyan sok hiszen eléggé izmos vagyok,de jó...
2014. dec. 7. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!