Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ilyen arcal lehetek férfi...

Ilyen arcal lehetek férfi modell? 16f kép

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 14. 11:47
1 2 3 4
 31/40 nufnuf ***** válasza:
Az állkapcsod miatt elég karakteres, próbálkozz mindenképpen.
2014. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
Én is lehetnék modell?
2014. dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Teljesen átlagosnak nézel ki és nem vagy karakteres. Semmi jellegzetes nincs benned, tova siklanék feletted, ha látnálak egy képen. Nem fair azoktól, akik biztatnak, mert csak csalódni fogsz.
2014. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Ne hallgass itt senkire!:) Annyit értenek a modellkedéshez, mint egy orosz közmunkás a szívműtéthez. Az arcod szerintem nem rossz:) de szakembernek kéne látnia. Barátnőm VM modell. Ha gondolod, írj privit.
2014. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Érdekes arcod van és szerintem egy jó ügynökség ha felkarol lehet belőled valami :)
2014. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nem minden 16 éves néz még ki férfiasan. Ez teljesen normális. Nem volt semmi okod arra, hogy megírd ezt a bunkó kommentet.
2014. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Szakmabeli vagyok. Különleges az arcod. Ha meg van a magasságod, akkor próbáld meg. A legjobb ügynökségek: VISAGE, ICON, VM Model. Dolgoztam már ezekkel az ügynökségekkel. Mindenképpen hozzájuk jelentkezz, mert profik!
2014. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Még mindig nem.
2014. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
#36 vagyok, nem az előttem lévőnek szántam, elírtam.
2014. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
71%

A kacsaszád az alakul XD


Viccet félretéve. Majd akkor tedd fel ezt a kérdést, ha nem 10 évesnek nézel ki, hanem minimum 18-nak. Egyébként manapság rengeteg hasonló arcú, ilyen mértékben karakteres arcot látni, ezért szerintem nem vagy különlegesebb, mint a többiek.

Másrészt meg, mi van, ha 2 éven belül, amikor felnősz, és tényleg férfias közeli arcod lesz, akkor kb. tükörbe se mersz nézni? A mostanihoz képest értem. Alakulsz még, az arcodra pedig ez kifejezetten igaz.

Amúgy az arc egy dolog. Kell még hozzá magasság, meg egy bizonyos kinézet is, igen, kell az izomzat is, és most nem arra gondolok, hogy úgy kell kinézni, mint egy testépítőnek, de nézzen már ki az ember fi valahogy, ha modell akar lenni.


Na hát meg a protekció sem utolsó dolog. Meg a gyermekmodell múlt.


Mindegy. Szerintem ne próbáld meg, én, ha ebben dolgoznék, biztos nem alkalmaználak. Van jó pár fiú/férfijelölt (igaz, hogy nem milliószámmal, de akad bőven), aki sokkal biztosabban állna a modell szakma talaján, de még úgysem lesz belőle senki a modellkedés területén.

2014. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!