Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nem komoly szándékkal de ki...

MuffinBaba03 kérdése:

Nem komoly szándékkal de ki szeretném próbálni a modellkedést.168 cm vagyok és 65 kg, tudom nem egy modellalkat Az arcom szép, szoktam magam sminkelni, barna haj, barna szem szval szerintetek lehet lehetőségem modellkedni ilyen adottságokkal?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 17:28
 1/7 anonim válasza:
Hát végülis nem vagy egy égimeszelő,de ha úgy érzed szerintem simán elmehetsz.Viszont mindenképpen készülj fel a csalódásokra, mert az unokanővérem is modellnek állt és tőbbedszerre vették csak fel. Szóval kitartás! :)
2014. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fotómodellnek, reklám modellnek jó lehetsz, de semmi nagy dologra ne számíts. Max néha kapsz 1-1 munkát évente és ennyi.
2014. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen. Nem gondolod komolyan, nem megfelelőek az adottságaid se... ez így pont az ellenkezője a minimum elvárásoknak.

Arra van lehetőséged, hogy keress egy fotóst, aki bizonyos összeg fejében csinál rólad néhány profibb képet. Te azt felpakolhatod facebookra, és gyűjtheted a lájkokat meg a nyalizós kommenteket. Ennyi, többet ne nagyon akarj szerintem. Ha szerencséd van, találsz valakit tfcd alapon, de arra is inkább a tipikus modellalkatú lányokat szokták keresni, már ha erotikusabbakat nem vállalsz.

2014. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem nincs esélyed. Alacsony is vagy és duci is vagy kicsit, gondolom.
2014. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
alacsony is vagy,és szerintem a többi cm sem egyezne az elvártakkal
2014. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2014. dec. 18. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 178cm és 58kg-ra közölték hogy fogynom kell. Szerintem ne kergesd ezt az álmot, általában csak pofáraesés van belőle.
2014. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!