Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mikor értitek már meg, hogy a...

Mikor értitek már meg, hogy a modellkedéshez nem elég egy csini pofi?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy itt mennyi buta kislány és tévhitben élő emberke van.

Nem hiszem el, hogy ennyire analfabéták vagytok, hogy egyszerűen nem tudjátok megérteni, mi is a modellkedés.


A modellkedéshez adottságok kellenek. Azok a lányok nem anorexiások, nem fogyóznak, se semmi. Ők genetikailag ilyenek. Nem tudom felfogni, hogy egy 165 cm-es duci kislány mit akar a modell szakmában. Az pedig óriásian nagy tévhitben él, aki úgy gondolja, hogy bárki lehet modell. HOGY LEHETNE MÁR BÁRKI AZ? Az isten áldjon már meg benneteket. Ja, 15 000 ft-ért 2 havonta kaphat munkákat bárki, vagy szerepelhet egy porszívó reklámban, DE! Az nem modell!!!!!! Magyarországon egyetlen modellügynökség van akikre azt lehet mondani, hogy na... ők igen. Ez pedig a VM. Náluk nem kell 1 ft-t sem fizetned, nem véletlenül. Az egy modellügynökség. nem egy hulubulu kiscég, ahol kiperkálsz fél millát és akkor te most elhiszed hogy modell vagy. Bogaraim, aki a 173 cm alatt van és nem vékony az még csak ne is álmodjon a modell életről. Másrészt pedig azt sem tudjátok megérteni, hogy nem lehet akármilyen arccal odaállni. Nézzétek meg a model.com-ot vagy a VM oldalát. Ide EGYEDI, KÜLÖNLEGES, sok ember szerint akár "csúnya" lányok kellenek.


A másik baromság, hogy ezeknek a lányoknak milyen rossz sorsuk van és hogy mennyire szörnyű az életük. Naácsi. Ezek a lányok imádják azt amit csinálnak. Ha annyira sz*r lenne nekik, nyilván abba hagynák. A modellek 80%-a többet keres a saját szüleiknél (a VM-es lányok is), ami talán a mai tinilánykáknak imponál. De ők meg is dolgoznak érte.


Amit pedig a legvégén még hozzátennék, hogy a modellek NEM ANOREXIÁSAK!!!! Nem is lehetek azok... Hogy lehetnének? A szabvány méretek miatt kellenek oda vékony lányok, azaz aki anorexiás, lóg rajta a ruha, így már nem is modellkedhet. Ennyit erről..

Mellesleg a ruhák igen is a vékony, magas lányokon állnak jól. Nem véletlenül állnak minden híre tervező kifutóján ilyen lányok.:)


Ui.: Elnézést a regényért, de úgy gondoltam végre tisztázni kellene ezt valkinek.


Üdv. (Nem egy modell barátnőm van, ezeket a dolgokat nem én találtam ki:)!)



2014. dec. 28. 14:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Kerdezo, azert te sem vagy tisztaban a dolgokkal teljesen.

Nem a vm az egyetlen jo ügynökség van par masik ami szinten jo.

A kezdő modellek nem keresnek robbet a szuleiknel, sokszor mínuszban jonnek haza, meg a vm modellek kozul is.

Nem mindenki imádja amit csinal, de megis csinalja mert nincs mas lehetősége es tudja hogy csak ezzel juthat egyrol a kettőre.

A modellek többsége putris apartmanokban lakik az ügynökségek többsége ott lop ahol tud ( a külföldiek nem a hazai gagyikra gondolok).

Sajnos nehez ez a szakma es meg nehezebb eljutni arra a szintre hogy penzt is csinálj belole meg ufy is hogy top ügynökségeknel top munkakat csinálsz.

2015. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Ööö én még csak most registráltam de ez nem fontos, én 11 évesen 172 cm magas vagyok és vékony ez nem furcsa? Vagy hol kérdezhetnék erre rá?
2015. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mármint miért lenne furcsa? Egészségügyileg? Nem hinném, hogy ez rendkívüli lenne, 11 évesnek jó magas vagy, de lehet, hogy ekkora maradsz. Én sem nőttem nagyon 13-14 után.
2015. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Köszi
2015. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na azóta nőttél? :) Lehet ám, hogy magas leszel, nem akarlak letörni.
2015. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy emiatt nem fog kevesebb reménnyel teli tinilány hasonló kérdéseket feltenni, de ha elolvassák, találhatnak benne pár olyan dolgot, amit hasznos lehet tudni. A legtöbbjük nagyon szép, de tizenkettő egy tucat. Csak azt lehet nehéz megérteni nekik, hogy nem csak szerencsés genetika, hanem egyfajta karakter is szükséges hozzá...
2015. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!