Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Jelentkeztem, most mit tegyek?

Jelentkeztem, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem modellnek, de de nem tudom, hogy helyesen döntöttem e. Csak kíváncsi voltam, hogy felvennének e. Ilyenkor vissza lehet lépni?

(perfect models)

15/L



2015. jan. 3. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

a probléma nem azzal van,hogy jelentkeztél,hanem azzal,hogy nem jó ügynökséghez :/

ha komolyan gondolod jelentkezz máshova: VM,ICON,Attractive,Visage

2015. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezekhez biztos nem vennének fel, nem hiszem, hogy 173 centi vagyok. :D
2015. jan. 3. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor most akarsz modellkedni vagy nem? Ha be is kerülsz, senki nem fog kötelezni, hogy menj el. Nem azért, de megnéztem ennek a Perfect Modelsnek a weboldalát, és nem tűnik túl megbízhatónak, a referenciák alatt több mint 10 éves újságok vannak. Szerintem csak lehúznának pénzzel.
2015. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak arra vagyok kíváncsi, hogy felvennének e
2015. jan. 3. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
És nekünk ezt honnan kéne tudnunk?
2015. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igaz. csak félek, hogy baj lehet belőle. :D
2015. jan. 3. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ebből csak baj lehet. a 4 felsorolt ügynökségen kívül a többi felvesz MINDENKIT,és mindenkitől pénzt kér,persze munkát nem kapnak.Ha ehhez a 4 ügynökséghez nem vesznek fel,az azt jelenti,hogy nem vagy alkalmas a modell szakmára.Minden szakmának vannak elvárásai,ennek az ,hogy a cm-ereknek meg tudj felelni.Hiába vesznek majd fel rossz ügynökséghez,attól még nem fogsz tudni modellként dolgozni.
2015. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!