Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 13 évesen melyik modellügynöks...

13 évesen melyik modellügynökség? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, kipróbálnám magam.eddig erről két ügynökségről hallottam a legjobbakat: Mondecaste, csillagmodell. Ki mit gondol? Leginkább olyanok válaszát várom aki valamelyiknél vagy még jobb, mindkettőnél le van szerződve! 152cm és 37kg vagyok. Nem igazán munkaként, csak hobbyként érdekelne vagyik nem a kifutó a cél csak a reklámok kisebb szerepek és egy kis zsebpénz. Előny lenne ha nem lenne reg. díj vagy csak kevés és a casting közel lenne pécshez. ( ezek alapján eddig a csillagmodell a nyertes de szeretnék további ügynökségeről is hallani)


Üdv. Lilian


2015. jan. 4. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
országon belül egy ügynükséghez szerződhetsz :) amiket te irtál,azok pont lehúzós ügynökségek. ha modellkedni akarsz : VM,ICON,Attractive,Visage-MO-n nincs több lehetőség.Egy modell dolgozik kifutós és szerepel fotókon is-nincs külön kifutó és külön fotómodell.A legjobb magasság a szakmában a 178 cm,de 172cm-től ha nagyon nagyon különlegesnek találnak és a mell-derék-csípő megfelel,akkor felvesznek.A 152 cm a minimum magasságtól is nagyon messze van. Derékban 58-62cm közt kell lenni,csípőben 83-87 cm közt,mellben 74-87cm-ig lehet.
2015. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen igen erről én is Hallottam de ezek a cégek legalábbis a csillagmodell nem lehúzós csak minden korosztályt foglalkoztat mert ki tudja épp kire van szükség egy reklámhoz. Az egyik uncsitesóm is oda jár neki van dok munkája de Félek nekem nem lesz mert ez nem az ügynökségen múlik hanem mint mondtam azon hogy mit keres egy munkáltató. Még várom azok válaszát akik TAPASZTALTAK ENNÉL A KÉT CÉGNÉL VAGY AZ EGYIKNÉL. 😃
2015. jan. 5. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!