Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 25 évesen késő már elkezdeni...

DanteSparda kérdése:

25 évesen késő már elkezdeni a modellkedést?

Figyelt kérdés
25 éves fiú ként érdekelne a modellkedés, 183 magas vagyok átlagos testalkat de edzem szóval sportos leszek félhosszú barna haj és barna szemek nem vagyok szégyenlős.

2015. jan. 5. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja,fiú vagy?Akkor nem késő!
2015. jan. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mondjuk úgy, utolsó percben vagy, de azért azt jó tudnod, hogy ezen a területen összeköttetések nélkül nem jutsz sehova. ugye ez tiszta?

Fiúként előnyben vagy, mert sokkal ritkábbak, és főleg sokkal keresettebbek azok, akikben tényleg nincs szégyenlősség (de ezt olyan szinten gondold át, hogy egy castingon ki tudsz-e állni a színpadra 30 ember elé egy szál semmiben?). Pl tudom, hogy egy fiúmodell kincset ér a képzőművészetiseknek, mert nagyon nehezen vagy nem is találnak. Lányból van bőven, de a fiúk valamiért sokkal szégyenlősebbek, de ha nálad ez nem téma, akkor javaslom a művészeti területeket kezdésnek, oda van a legtöbb esélyed bekerülni így totál ismeretlenül, hátszél nélkül.

A nevesebb divatcégekhez csak akkor van meg az az 1% esélyed, ha tényleg nagyon ütősen nézel ki. És magyar körülmények között nem árulok el titkot, ha azt mondom, hogy először annak kell örülnöd, ha egyáltalán nem neked kell fizetned a bekerülésért, aztán majd ha jutsz egy X szintre, akkor jöhet szóba, hogy esetleg pénzt is kapsz a modellkedésért.

De persze nem akarlak lebeszélni, próba, szerencse ....

2015. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!