Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudtok olyan ügynökségeket...

Tudtok olyan ügynökségeket mondani, ahol elmegy a 165 cm?

Figyelt kérdés
remélem tudtok segíteni :)

2015. jan. 22. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Fotómodell lehetsz ilyen magassággal is.
2015. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Minden szakmának megvannak a kritériumai, valahol nyelvet kell tudni, valahol informatikai kompetenciák kellenek vagy sebészi képességek. Ebben a szakmában elvárás hogy magas legyél. A fotómodell még lehetsz kijelentést meg felejtsd el... Dunát lehet rekeszteni magas szép lányokból is, és ha van olyan, kinek kellene egy kicsi? Nem leoltani akarlak csak segíteni próbálok, keress valami értelmes célt.
2015. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%
74%-os: enyhén durva vagy. Honnan tudod, hogy milyen a kérdező? Az ügynökségek karaktert keresnek, ha az van, kelleni fog. Ha nincs, 180 centisen se fog kelleni. Csak én úgy gondolom, ezt tudja, és majd ő (meg az ügynökség) eldönti. Ne törd le a szarvát így látatlanban.
2015. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg nem kell feleslegesen biztatni a semmire... Magas lányoknál is 1000-ből egy lesz sikeres. Hobbi szinten meg nem jövedelmező. Hidd el, hogy tudok pár dolgot a modellkedésről és nem ajánlom, mint célt, főleg ha még az alapvető elvárásoknak sem felelsz meg.
2015. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod, hogy ez fő életcél? Hogy nem csinál mást? Miért ne próbálhatná ki magát? Én meg ezt nem értem.
2015. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Kiegészíteném még annyival, hogy a MODELLügynökség nem karaktert keres, hanem eladhatót. Eladni meg többnyire azt lehet, ami megfelel az alapkritériumoknak.
2015. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem túlpörgöd. De ez személyes vélemény. Mintha a veséjét és a fél karját készülne eladni szervkereskedőknek.
2015. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
2015. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezt egy igazi finom hölgy írta...
2015. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Fotómodellnek mindenféle ember kell, kövér, alacsony, magas, sovány, szép arcú, átlagos, stb. Attól függ a megrendelő milyet akar...

Csak azért írom mert sok helyen olvastam már hogy egyesek szerint a fotómodellek is csak a 173+ cm magasakból lehetnek... de nézzetek már bele a magazinokba meg reklámokba meg minden hasonló. Még idős nénik is lehetnek fotómodellek. Nagymamám is az volt, filmekben is szerepelt többször, pedig sose volt 160 cm fölött. :D

2015. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!