Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hány éves kortól lehetek...

Hány éves kortól lehetek modell? Valaki please! Adatok lent

Figyelt kérdés
Most csak 12 éves vagyok de már sokan kérdezték hogy nem akarok-e modell lenni. A koromhoz képest magas és vékony vagyok.(176 cm,50kg)

2015. jan. 27. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár most is lehetsz.
2015. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vannak babamodellek is. Habár az elég beteg.
2015. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá elég pénzed és időd akkor lehetsz modell akár most is. Mondjuk én nem értem miért akarsz 12 évesen már dolgozni... mivel ez munka, és nem is könnyű.
2015. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oksi :)
2015. jan. 31. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképp beszélt meg a szüleidel. Elöszőr regisztrálnod kell egy modellügynökséghez. Ha beválasztanak és elhívnak castingra ahol a szüleidel kell mennyi. Ha minden jól megy szerződés kötnek. Ezután kell portfóliót készíteni. Akkor további castingokra menni.
2015. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem az életkor az elsődleges gond, hanem a mentalitás.

Még nem vagy abban az életkorban, hogy reálisan elkötelezd magad egy ilyen életformához, mert bizony a modell egy külön életvitelt vállal, ami nem egy könnyed leányálom.

A korosztályod többsége néhány év múlva feladja, de addigra már elszúrta a jövőjét.

A rendkívül időigényes modellkedés miatt, a többsége aluliskolázott marad, vagy könnyed és boldogtalan párkapcsolatot alakít ki.

Ne érts félre lehetsz modell, de ebben az életkorban, ne hozz egyedűl döntést, beszéld meg valakivel, járd körűl a témát, de semmiképp ne kapkodj.

2015. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2015. febr. 24. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!