Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Természetes vörös haj jò...

Természetes vörös haj jò indok, hogy modellkedjek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Már egy csomòszor megfordult a fejemben, hogy modellkedjek, de sajnos 155 cm vagyok :(

Ehhez a magassághoz a szakmában mennyi az ideális testsùly?



2015. febr. 20. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ehhez a magassághoz a szakmában nincs ideális testsúly, mert törpeként NEM fognak SOHA SEHOL alkalmazni. ha hupilila a hajad akkor SEM.
2015. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tizenöt centivel vagy minuszban, és ez még csak a nagyon minimum, a legtöbb sikeres modell ennél magassabb. (kivétel Kate Moss, aki vagy 168 cm)Nem akarlak megbántani, de 155 cm-vel soha nem leszel rendes modell, maximum valami lehúzos ügynökségnél fotóznak egyszer-kétszer, ha fizetsz. Egyébként a vörös haj nem elég a modellkedéshez, kell hozzá vékony alkat, karakteres, különleges arc, megfelelő magasság, jó személyiség, és egy minimum középfokon beszélt angol.
2015. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*magasabb
2015. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A haj a leglényegtelenebb dolog... a fontos a 173 cm fölötti magasság, 90-60-90-es méretekhez közelítő sportos testalkat, karakteres arc.
2015. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem :(

Csak ùgy mint minden tini eljátszottam a gondolattal..hogy ha megnövök

Azért köszönöm :/

2015. febr. 20. 22:24
 6/8 anonim válasza:
Én kíváncsi vagyok a hajadra, dobnál egy képet privátban?
2015. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a szépség mindig előny. Lehet, hogy modell nem leszel, de a külső adottságaidat mindig "ki tudod majd használni" (nem negatív értelemben!)

Egyébként is, profi modell 1 lesz a millióból, és nem is biztos, hogy megéri... :)

2015. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem! :) köszönöm :)
2015. febr. 22. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!