Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Csillagmodell ügynökség...

Csillagmodell ügynökség vélemény? FONTOS részletek lent!

Figyelt kérdés
Olvastam róluk, hogy lehet jelentkezni, és szeretném megpróbálni.. Sokan azt írják, hogy nevetségesen kevés pénzt adnak a profi cégekhez képest, engem ez nem érdekel, mert amúgy sem tudnék bevállalni sok melót a suli mellett, meg nem akarok kifutómodell lenni, sem valami híresebb sztár (főleg, hogy irtóznék attól ha nagy kivágott, vagy bikiniszerű cuccokban kéne felvonulnom) csak szívesen csináltatnék magamról minőségi fényképeket, viszont a fényképésznek több 10ezret kéne fizetni érte, nekem meg erre nincs pénzem, az itteni 6ezres ár meg nem nagy cucc a fényképészhez képest. Sokan azt írták, hogy nem igazán adnak nagy karriert, nekem nincs is rá szükségem, csak nagyon szeretnék fotózásokra járni, vagy esetleg egy-egy reklámot videóklippet bevállalni, ha sikerül, ha meg egy kevéske jutalmat is kapok érte, nekem az már régen jó... :) Csak az érdekelne, hogy hogy bánnak az emberekkel, és hogy tényleg k*vát csinálnak-e az emberből.. (Sok ilyen "kisebb hírű" ügynökségről olvastam ezt :( )

2015. febr. 28. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
szar.
2015. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Szia! A Csillagmodell ügynökség nagyon korrekt szerintem. Én voltam ott a gyerekemmel együtt. Jó képeket csinálnak, elég sokat, kb 5000 ft volt, már nem emlékszem pontosan, nem idén volt. Ebből 3-at retusálnak, és megkapod pendrájvon(azt te kell vidd) A retus képeket meg majd küldik e-mailban. De azt vedd figyelembe, hogy mint a nevükben is benne van, ők csak egy ügynökség! Tehát a munkát nem ők adják. Azt kapsz, ha valaki meglát náluk az adatbázisban, és téged akarnak. De ezt leszámítva is, azt mondom, megéri elmenni hozzájuk, már csak a képek miatt is, jó áron lesznek jó képeid:) A többi meg próba szerencse!

Jaa, és kedvesek, aranyosak, és nyugi, nem csinálnak k...vát senkiből:)

2015. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsoneek van igaza.

Egy nagy szar. Meg az se.

Oda barkit felvesznek. Ott csak a tomeg kolykok vannak. Nem er semmit. Nem jutsz el vele sehova. Nem tesz erted semmit. Csak felvesznek mimdenkit azzal hogy huuuhaaaa teged kerestunk stb..

Es ezt jo indulatbol mondom.

Tapasztalat!!!!

De menj dobj ki egy csomo penzt a nagy semmiert:)

2015. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. Válaszolónak: Köszönöm!:)

Utolsó, mondtam, hogy nem a munka a kifejezett szándékom, időm sem lenne rá, hogy folyamatosan foglalkoztassanak, azt se bánom, ha nem találnak nekem semmit, csak nagyon szeretnék néhány "modellfotót" magamról.. Megérdeklődtem már több fényképészt is, de méreg drágának viszonyultak ehhez képest. Viszont ha meg már benne van a pakliba, hogy videoklip szereplés, akkor annak örülnék.. De nem tartom alapfeltételnek.:D Nekem csak az olcsó fotózás a lényeg, meg az emberi bánásmód és hogy utána ne akarjanak r***nc sorra küldeni.:D

2015. febr. 28. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as, persze, mindenki jelentkezhet náluk, 0-90 év között. De soha nem mondanak olyat, hogy ők téged keresnek, munkát adnak. El is mondják, hogy ők csak egy ügynökség!És nem sok az a pénz, amit te pénzkidobásnak mondasz. Annyiból még képeket sem csinálnak rólad sehol. Te voltál is ott, vagy csak az előítélet beszél belőled?

Igen, vannak olyanok is, akik tartanak egy előválogatót, amin persze átmész, aztán felhívnak, de mindjárt kérnek is 200-250 ezer ft-ot, hogy képeket csináljanak rólad. Na az tényleg lehúzás.

2-es voltam

2015. márc. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!