Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek megfelelek modellnek?

Szerintetek megfelelek modellnek?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék modellnek jelentkezni a Royal Model Managementhez mikor betöltöm a 14-et.(Valaki írna tapasztalatot velük kapcsolatban?)

171 cm vagyok és 56 kiló.

Mennyit kell ehhez a magassághoz fogynom? Vagy pont jó? Képet nem szeretnék magamról kitenni, csak a centi és kiló alapján kérdezem, hogy majd érdemes lesz -e jelentkeznem? Mennyi az esélye hogy bejutok? Messze lakok Budapesttől, de ha beválogatnak megoldom az utat.



2015. márc. 10. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a kiló számít hanem a méreteid. Mell-derék-csípő. A modelleknek 85-60-85 környékén vannak. Ilyen alkatnak kell lenned + kell karakteres, érdekes arc.

Mondjuk nem értem, ha felvesznek modellnek akkor járnod kell Bp-re rendszeresen, akár több napra is. Ha külföldre visznek oda kell menni. Ez egy munka, szerződéssel, kötelezettségekkel. 14 évesen suli mellett lehetetlen csinálni. Ha pénzed nincs utazgatásra akkor is esélytelen.

2015. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig kaptam már ajánlatot, de a suli mellett...:(
2015. márc. 10. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen korban ez max. akkor megy, ha a szüleid is rászánják az időt/pénzt. Magántanuló lehetsz, de vizsgáznod kell, valakinek tanítania kell majd, közben a munkákat rendesen csinálni, ha utazni kell, nem mehetsz még egyedül stb...
2015. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ilyen korban ez nem egyszerű

egyébként korban ugyanannyik vagyunk, így magamhoz viszonyítva (173 cm, 50 kg) ideális lenne fogyni 3 kg-ot

Persze alkattól függ

De nagyjából sztem ennyi

Nem szabad ilyen fiatalon fogyni

2015. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!