Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Gyerek/tini modelleket mennyir...

Gyerek/tini modelleket mennyire keresnek? Feltételek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyon régóta tervezem, hogy modellkedjek. Az a problémám, hogy elég fiatal vagyok, de komolyabb ügynökségeket nem találtam, akik gyerekekkel/ tinikkel foglalkoznának, csak max. a Csillagmodell... arról viszont nem sok jót hallottam. Gondoltam, hogy talán valami tanfolyamra elmehetnék a nyáron, de nem tudom, hogy ez csak lehúzás-e...

Méreteim: mell: 82, derék: 67, csípő: 82, magasság 169-170, kor: 12, súly: 51 kg.

Ha tudtok valamit kérlek segítsetek! :)



2015. ápr. 23. 17:48
 1/3 anonim válasza:

Ha már vagy 14, akkor nyugodtan felkereshetsz egy profi ügynökséget (Attractive, Visage stb., ha nem akkor, várd meg amíg 14 nem leszel.

Tanfolyamre semmiképp se menj, mert annak nincs semmi értelme.

És a Csillagmodellhez se menj.

Tini/gyerek modellek, nyilván nem olyan felkapottak és itt nem is kell olyanra, gondolni, hogy mindennap fotózás meg ilyenek. Csak néha néha ilyen gyerek rucikat lefotoznak rajtad.

2015. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is várj még 14 éves korodig, onnantól már normális modellügynökséghez is tudsz jelentkezni!:) Amúgy szerintem a derekadat elírhattad, nem 57? 67-es derékkal nem igazán vesznek fel sehova!;) Egyébként én is 12 vagyok és modellkedni szeretnék, csak én alacsonyabb (165cm) és ducibb vagyok nálad.:)
2015. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ezzel lehet, hogy nem segítek sokat, de elolvashatod:

[link]

2015. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!