Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ez mit jelent? Félek, hogy...

Ez mit jelent? Félek, hogy elvesztettem az utolsó esélyem is a modellkedésre!

Figyelt kérdés
Nemrég beszéltem egy fotóssal egy megbízható ügynökségtől (nem személyesen), aki azzal írt rám, hogy meg tudnám-e mondani, milyen magas vagyok. Nagyon örültem, hogy rám talált, úgyhogy megválaszoltam, hogy 170 centi vagyok, erre viszont csak annyit írt "köszönöm". Nem tudom, ez mit jelenthet - túl alacsony vagyok, és ezért zárta le így a beszélgetést? Más lehetőséget nem tudok elképzelni, így viszot úgy érzem, nem lesz többé ilyen esélyem... Túl alacsony lennék?

2015. máj. 4. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak 160 centis modellek is, Palvin Barbi pedig pl. 171 centi, ami nem olyan nagy különbség a tiéd és az övé között. Ha jól tudsz menni a magassarkúkba és jó az alakod, akkor a 170 centi tuti befutó.
2015. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha 12-13 éves vagy, akkor még esetleg. Mert akkor van esély, hogy elég magas leszel.

Egyébként pedig 173 cm a minimum. Mert ez a sztenderd, ez piacképes, és nekik az számít, hogy el tudjanak adni.

Valóban van néhány alacsonyabb és befutott modell, de szinte mindegyiküket nagyon fiatalon fedezték fel és futottak be. Ha valaki elég nagy név, akkor eltekintenek attól a pár centitől, de névtelen senkiknél nem.

2015. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ,hány éves vagy.Ha 13-nál nem vagy több,még van esélyed,hogy megnőj.De ha pl.16 éves vagy,hát akkor..egyébként igen,a 170 cm modelleknél alacsonynak számít.
2015. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!