Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudtok mondani nekem megbízhat...

Tudtok mondani nekem megbízható modellügynökséget? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
16 vagyok, lány, eléggé a vékony/csontos kategóriába tartozom. Az arcom nem különösen szép, inkább különleges, mert az állcsontom nagyon szép. Még tanulok, szóval nem teljes időben, de ilyen vékonyabb alkatú fiataloknak modellügynökséget Nyíregyházán, esetleg Debrecenben tudtok mondani?

2015. máj. 12. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy mert sajnos ez nagyon fontos ebben a szakmában. 170 alatt elég kicsi az esélye annak hogy befutsz:/
2015. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 165 vagyok :/
2015. máj. 13. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!:) Először is, vannak modellek, akik alacsonyabbak az átlagnál, de mivel nagyon szép és különleges az arcuk, nem hagyták őket, hogy abbahagyják. Szóval ha még magas nem is vagy, gyönyörű arcodnak kell lennie,hogy beindulhasson a karrier.

Az ICON model management-ről hallottam eddig jó dolgokat. Nem tudom ismered-e, de Palvin Barbara is ott lett felfedezve 13 évesen, és ha ennyi nem elég, tudnivaló, hogy Barbi alacsonyabb az átlagnál, szóval talán ott bepróbálkozhatsz a magasságoddal:) Sok sikert!

2015. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!