Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy pózoljak egy profi fotós...

Hogy pózoljak egy profi fotós előtt?

Figyelt kérdés
A héten lesz egy fotózásom. Életem első fotózása lesz mert egy ismerősöm megkért hogy fotózhasson egy munkájához. De soha nem fotóztak még és nem tudom hogyan kell viselkedni kamera előtt... Hogyan kell jól pózolni?
2015. máj. 21. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
pózolj a tükör előtt, akkor látod, mi áll jól. nézz modellekről werk videókat, hogyan pózolnak.
2015. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd a fotós megmondja
2015. máj. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy néz ki, hogy úgy pózolsz, ahogy te akarsz, hanem majd a fotós megmondja, mit hogyan csinálj, persze normális, felvállalható keretek között (pl. arra nem fog kérni, hogy csipkebugyiban tedd szét a lábaidat).
2015. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 abcz ***** válasza:
Szerintem megnézel 1-2 videót youtubeon, tükörben megnézed az arcmimikádat, hogy mi túl sok, mi nem, mármint mosoly. akkor Tyra Banks smize videó feltétlenül. Legyél természetes. Fotózáson általában van zene, vagy valami, amitől ellazulsz stb. Add magad, a fotós, ha tényleg profi, lehet hogy mindent beállít, de lehet, csak beleszól a te pózodba, hogy min változtass.
2015. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 válasza tökéletes: "Majd a fotós megmondja"


Jobban tudja, mi áll jól, mint te magad kezdőként. Bízz benne (és pózolj otthon a tükör előtt, hogy tudd, mi tetszik még neked is)! Ha valami nem tetszik magadban, azt mondd meg neki, el tudja rejteni pózokkal, a hajaddal, ruhával, kiegészítőkkel.

2015. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!