Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van Denise Milaninál jobb nő?

Van Denise Milaninál jobb nő?

Figyelt kérdés

[link]


Lélegzetelállító.


2015. máj. 28. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha neked tetszik akkor nézegesd.Szerintem nem igazi a melle, egyszerűen nem tud természetes lenni,egyfolytában ez a hülye pózolás,én nem ilyennek képzelek el egy "álom nőt".
2015. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ez a test már aránytalan, amorf... mint egy embernagyságú Barbie-baba... túl keskeny a dereka a melleihez képest, vagy túl nagyok a mellei a derekához képest. Nekem ez nem harmonikus. Az arca szép mondjuk, de kicsit tucat.
2015. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szép nagyon, de ilyen nagy mellhez és fenékhez ez a karcsú has számomra félelmetes :S

Például konkrétan ez a kép [link]

2015. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van hát
2015. máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem százával.


Tisztában vagyok a hibáimmal, mégsem cserélnék vele.

2015. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Messze nem a legszebb hölgy.A segg és a mell nem minden. pl.vannak olyan nők akik gyönyörűek és semmi mell. pl. Jessie J

[link]

Mondjuk vannak képek,amelyeken sokkal gyönyörűbb,de azért itt se csúnya

2015. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mostanában valóban ez a "fitneszes" stílus kicsit fura tőle szerintem nem áll annyira jól neki, de régebben eszméletlen jó volt! Én az akkori kinézetét veszem alapul és bizony akkor is volt nála szebb nő, de nem sok! Ha szilikon a melle akkor mi van? Annak ellenére, hogy brutális méretei vannak neki nem az a groteszk focilabda melle van hanem gyönyörű! Pózolásban meg nem nagyon láttam olyat aki nála profibban tudott pózolni! Szóval igen nem a világ legjobb nője, de a legjobbak között benne van! ;)
2015. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!