Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Normális ha 13 éves-en 180...

Anunimusz2002 kérdése:

Normális ha 13 éves-en 180 centis (lány) vagyok? Szerintem ez nem normális. Főleg h az osztályban én vagyok a legfiatalabb, és a lányok között egyben a legmagasabb is. Mások viszont elküldtek modellnek, a magasságom miatt. Megéri? (60 kiló vagyok)

Figyelt kérdés
Ez egy elég furcsa kérdés.....a többit lent olvashatjátok. : )
2015. jún. 1. 16:54
 1/7 A kérdező kommentje:
És ahhoz hogy modell lehessek, fogynom kellene még? mert most bele kezdtem egy fogyókúrába.. egyébként szeretek sportolni,és próbálok egészségesen étkezni.. Ezzel még az a baj,hogy liszt érzékeny vagyok,és ha lisztet eszem, felpuffad a hasam.. ezért igyekszem azt is elhagyni. Ti mit szóltok hozzá? Kérdéseim: ez normális?? és szerintetek mehetek modellnek? Fogyjak még? Bizonytalan vagyok :c
2015. jún. 1. 16:58
 2/7 anonim ***** válasza:

A magasságodhoz képest pont jó így a súlyod.

Kocsit futa, hogy ilyen fiatalon ennyi vagy, majd magas pasit kell találnod. :)

2015. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha elég karakteres az arcod akkor lehetsz.

Inkább a fiús arcú lányokat keresik---> modellek többsége nem valami szép.

Ritka, de normális. Esélyes hogy nőni fogsz még 5-10 centit és akkor már pasik közül elég ritkán fogsz magasabbat találni. A magassarkút meg nagy eséllyel elfelejtheted már most:(

Modellkedés hogy megérie-e. Attól függ. Keveseknek jön be igazán. Mi pedig nem tudhatjuk hogy kivel mit kell csinálni hogy előrébb juss.

2015. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A súlyod nem sok egyáltalán, a 180 cm-hez kell a 60 kg. Modelleknek 90-60-90-es max méretekkel kell rendelkeznie. Nem tudom ez neked megvan-e. Mindenesetre 13 évesen nem szabad fogyókúrázni mert abból gondok lehetnek. Étkezz egészségesen, ennyi a lényeg, meg persze sport, torna is kell hogy formás legyél.
2015. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is normális. Vannak ilyen különös esetek. :)
2015. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :3 Hát igen, bár az arcom még szerintem alakulni fog :/
2015. jún. 3. 07:03
 7/7 anonim válasza:

180 centis 60 kilós lány ?? Eszel te rendesen meg hova fogynál

már hát még a végén eltűnsz.

2015. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!