Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ne is álmodjak modellkedésről?

Ne is álmodjak modellkedésről?

Figyelt kérdés
178 cm vagyok, ami rendben van, azonban 61-62 kg, és körte alkatú, szóval széles csípőm és vastag combom van. Ne is álmodjak arról, hogy valaha modell leszek? 15/l

2015. jún. 5. 21:23
 1/6 anonim válasza:
ha privátba küldesz képet akkor meg mondom :D Én most kezdtem nemrég el a modellkedést 16/L
2015. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel modelleknek fiús alkat kell vékony combokkal, így nem igazán van esélyed. Max arcmodell meg hasonlók ha elég karakteres, érdekes az arcod. Habár nem értem miért akarnál modell lenni, nem épp egy jó munka, főleg 15 évesen nem.
2015. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 90 cm alatt van a csípőd, akkor nem érdekli őket a körte alakod, amúgy is a legtöbb modellnek enyhe körte alakja van, 77 körüli mell 87-90 körüli csípővel, szóval ez egyáltalán nem kizáró ok. Bár a vastag combon lehet, hogy dolgozni kellene.
2015. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
# 3/3 igen, most elkezdtem sportolni és egészségesen étkezni. Szóval, ha a combomból fogynék, akkor nem lenne gond a körte?:D
2015. jún. 5. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor is gond lenne, mert a körte alak nem arányos, a modelleknek meg arányos alak kell. Nekem is körte alakom van, hiába voltam 46 kiló a 160 centimhez, akkor is aránytalan voltam a körte alakom miatt.
2015. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] Nah jó, én nem ilyen körte alakra gondoltam, hanem vékonyabbra. Az nem érdekli őket, hogy kis melled van, a csípő a lényeg. De inkább menj el egy ügynökséghez, ők majd megmondják, ha látnak benned fantáziát.
2015. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!