Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 179 cm és 55 kg vagyok. Van...

179 cm és 55 kg vagyok. Van esélyem modellkedni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szia! 13 éves vagyok és 179 cm és 55 kg. Tudom, hogy a fotózkodáshoz fel kéne járni Budapestre és ez is baj, mert nem tudom, hogy milyen gyakran kéne, de nagyon szeretnék modellkedni állítólag az arcom is meg van hozzá (nem szeretem magamat megítélni). De Anya félt modellkedni, gondolom éred, hogy mi miatt. Szóval 4 kérdésem lenne. Lenne esélyem? Kb. hányszor kéne feljárnom Budapestre? Anyát hogyan lehetne megnyugtatni vagy szokták írni, hogyha olyan fotózás lenne? Tudtok ügynökségeket és, ha igen, akkor email-t kell nekik írni vagy mit kell csinálni? Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. jún. 22. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is a méreteid számítanak 90-60-90 szokott lenni a max, ehhez kell közelítened. A magasságod tökéletes. Sportos, feszes test is kell.

Viszont megkérdezhetem miért szeretnél modell lenni? Ez nem egy megbecsült szakma... és azon kívül hogy egy munkanap abból áll hogy egész nap csicskáztatnak és undorító pasik öltöztetnek, jó része nem sok van.

Én voltam modell, de csak mert hirtelen nem volt más megoldás és pénz kellett... pénzt viszont egy sima fotózásért kb annyit kapsz ami el is megy az utazásokra, kajálásra vagy épp szállásra aznap. Jó pénzt aktfotókkal, meztelen meg hasonló képekkel lehet csak keresni. 13 évesen ilyet te nem is csinálhatsz szerencsére.

Ha kellesz egy ügynökségnek írtok szerződést, és akkor hívnak amikor csak akarnak és neked menned kell... Suli mellett ezt csinálni sem lehet. Lehetsz magántanuló, de az iszonyat sokba kerül és nehéz is. Ja és kiskorú vagy szóval a legtöbb helyre anyád is el kell hogy kísérjen majd.

2015. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló is mondta, a magasságod tökéletes és nem a súlyod a lényeg, hanem a méreteid.

De egy jó személyiség, legalább alapszintű angoltudás és karakteres arc is szükséges, amit így ugye nem látunk.

Egyébként ha jó ügynökséggel kötsz szerződést, (pl. VM)akkor nem fognak csicskáztatni, az utazást és egyéb költségeket pedig nem te állod, igen, levonják a fizetésedből, de még mindig jól jössz ki belőle. Eleinte magántanulónak se kell lenned, csak ha nagyon sikeres és keresett leszel, addig pedig csak néha kell kihagynod a tanítást.

Akkor kell feljárnod, mikor fotózásod van, vagy max valami megbeszélni való, de ez nem szokott ilyen mindennapos valami lenni.

2015. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"az utazást és egyéb költségeket pedig nem te állod, igen, levonják a fizetésedből"


Ez voltaképp ugyanaz, mint hogyha megkapnád és aztán kifizetnéd...

2015. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem elég pontosan fogalmaztam, de ezzel azt akartam mondani, hogy nem kell ő előre kifizesse például a repülőjegyet.
2015. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 abcz ***** válasza:

Szia,

Elsősorban ha már ennyire magas vagy és minden adottságod megvan hozzá, nem biztos hogy csak a Budapesti castingokra leszel küldve. Tokyo, Singapore, Milan, NewYork, London, Paris, Istanbul lesznek az állomásaid. Az utazás száma nagyon függ attól amit a megrendelő szeretne. Ilyen magssággal kifutó és reklám is egyaránt megvan. A notmális ügynökségek (Art, Visage, Icon, Attractive) közlik előre hogy milyen cég, milyen fotózás, és amikor bekerülsz egy ügynökséghez ki kell töltened egy iratot, amin egyszerre kihúzhatod a meztelen, vagy fürdőruhás felkérést, és azzal nem is zaklatnak. Nézzed meg a honlapokat, facebook oldalakat az imént említett ügynökségeknek.

2015. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
48%

A 90-60-90 méret csak álom, valójában 87-88-as csípőméret a normális, és minél laposabb valaki annál jobb. A súlyod kicsit soknak tűnik, 50 kg. fölött nem túl ideális. Mondom mindezt tapasztalatból.

A magasságod nagyon jó, az esélyed megvan, hogy modell legyél. Lehet iskola mellett is csinálni és ha összejön, csodálatos dolgokat élhetsz meg, mint pl. az utazás sok-sok szép fotó stb. Keress egy jó ügynökséget, nézd meg az email címüket és egész alakos smink nélküli fotót küldj magadról, egyszerű szúk, fekete pólóban és farmerben. Ha látnak benned fantáziát, vissza fognak jelezni és anyukádat is meggyőzik majd. Olyan ügynökségben viszont ne bízz meg, akik pénzt kérnek a fotózásért, vagy bármilyen modelltanfolyamot ajánlanak.

2015. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Huh! Én is 13 vagyok, de csak kb 170-171cm (utoljára a suliban mértük, és azóta nőttem.) a súlyod is tökéletes! Én pl 53 kg vagyok de nincs rajtam felesleg, valószínűleg.az edzések miatt. Meg a csontozatom is nehezebb, mint az átlagnak.Budapesten sok jó ügynökség van: VM model, Icon, Visage, Attractive, Art, Face, Diary. Jelentkezz hozzájuk, és az egyikbe biztosan felvesznek! És igen, emailt kell küldeni képekkel. A képek elkészítésének menetét az attractive weboldalán részletesen leírják. Az időhöz személyesen kell ellátogatni. sok sikert! :)
2015. júl. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*iconhoz. :D csak a telefon "javítja" amit írok...
2015. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!