Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Milyen modellügynökségeket...

Sz.Netta34215 kérdése:

Milyen modellügynökségeket ajánlanátok itt Budapesten?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy álmom hogy elismert/híres modell lehessek.13 éves lány vagyok, jelenleg 45 kg és 160 cm, magasságom alapján nyilván még gyermek modellügynökséghez szeretnék menni,(bár ha tudtok olyan ügynökséget akik elfogadják ezt a magasságot, annak örülnék)én már néztem az FMA gyermek és felnőtt modellügynökséget, de nem vagyok benne biztos, hogy ezt szeretném, meg kíváncsi vagyok más véleményére.Ha jól tudom, Palvin Barbarát 13 évesen az ICON Model Managament fedezte fel, azonban megnéztem oldalukat, és nem találtam köztük tini modelleket:( Lehetőleg olyanok válaszát várom, akik jártasak az ügyben. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2015. jún. 28. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

VM,ICON,Diary,Attractive,Visage

de a 160 cm még alacsony a komoly ügynökségekhez :/

2015. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a remény hal meg utoljára de ha 13 éves vagy minimum 173 centinek kell lenned a modellkedéshez . a jó ügynökségek ezzel elutasítanak.
2015. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Répás Lajos a szakma legjobbja!
2015. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos tudom hogy a magasságom még kevés ehhez, meg még egyébként is várnom kell sajnos 1-2 évet más okok miatt, remélem addigra el érem azt a magasságot.
2015. júl. 6. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!