Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit takar az pontosan hogy...

Mit takar az pontosan hogy egy modellügynökség lehúzós?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is írhattok. Most írtam alá egy szerződést, és félek hogy csak át akarnak verni, de viszont nagyon szeretném és én magam is látok magamban lehetőséget.
2015. aug. 5. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elején nagyon sok pénzt kell kifizetned a képekért, portfóliókért, úgy tudom.
2015. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehúzós akkor ha pénzt akarnak tőled. Ahol kellesz ott neked fognak fizetni, nem téged fizettetnek hogy dolgozhass...
2015. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fizetned kell bármiért, akkor nem azért vettek fel, mert látják benned a potenciált. A rendes ügynökségek fedezik a költségeket, mert bíznak abban, hogy megtérül. Néhol a portfóliófotózásba kell beleadni, de a normális helyeken ezért sem.
2015. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Lehúzás azt jelenti hogy elveszik a pénzed és nem adnak semmit. A modellügynökségnél is ezt jelenti - regisztrációs díj, modelltanfolyam portfólió - fizesd mind és röhögtesd ki magad mert senki vagy... :D
2015. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves 4. válaszoló! Nem hinném, hogy ismerjük egymást, de nem is bánom, csak az a helyzet, hogy nem kérdeztem a véleményed magamról. Szóval nagyon örülnék, ha egy kicsit visszavennél, és nem senkiznél le.

2015. aug. 5. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!