Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van itt valaki akit hívtak...

Van itt valaki akit hívtak már be vm modelügynökségtől?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem.

És kinek mi a véleménye az ügynökségről?


2015. aug. 20. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
irjal ha gondolod, lehuztam par evet a szakmaban:)
2015. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy arra mennek hogy lehúzzanak. Van ismerősöm akit felkerestek. Fura is volt nekem, mert nem egy helyes gyerek... és mégis. Finoman elmondtam neki hogy vigyázzon mert simán lehúzhatják. Behívták egy 2-3 fotózásra fejenként 50-100ezer forintért valahol a kettő között. Közölték vele hogy legközelebb külföldön lesz fotózás, majd hívják, hát azóta is várja már vagy egy éve. Ja és sehol nem jelent meg egy darab fotója se, egyszerűen csináltak róla pár fotót, oda adták neki és kész. A végeredmény: fizetett 200e forinthoz közeli összeget egy új facebook profilképért.
2015. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam(és azt mondták) ,hogy a portfóliót megcsinálják ingyen és majd a megkeresett pénzem 20%-át vonják le.
2015. aug. 20. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor az nem a VM volt, ok ingyen csinalnak portfoliot es ha latnak benned fantaziat szinte ingyen van a hirnev. Megbizhato ugynokseg, visszajeleznek ha nem vagy nekik eleg karakteres.
2015. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 abcz ***** válasza:
Ha a VM alatt a Visage Modelst érted, akkor igen, hívnak be lányokat-fiukat, de csak azokat akiket érdemlegesnek találnak a munkára.
2015. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!