Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Molett vagyok? Tudnátok...

Molett vagyok? Tudnátok modell ügynökséget ajánlani ahol ilyen modelleket keresnek? (lehetőleg Csongrád megyében)

Figyelt kérdés
151cm (de a magassarku segit rajta meg vannak olyan ruhák amik nyujtanak és vannak alacsony hírességek) és 60 kiló vagyok és 17 éves leszek szeptemberben

2015. aug. 26. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán keresnek ilyen modelleket, nem is a súly miatt, hanem a magasság miatt.

Én 162cm-rel sehova nem kellettem, pedig 45kg vagyok.

De lehet tévedek!

Sok szerencsét neked! :)

2015. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Alacsony hírességek vannak, alacsony modellek nincsenek. Nem leszel modell, ez van.
2015. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves második most találtam ezt az oldalt! Bár nem feltétlenül modellkedés. [link]

"Lehetsz sovány, molett, magas vagy alacsony, szemüveg vagy szeplős, fiatal vagy idős nálunk a helyed!"

2015. aug. 26. 16:01
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Én nem akarlak elrettenteni, próbálkozzál nyugodtan. De. Az általad belinkelt ügynökség szinte bárkinek a portfólióját felteszi az oldalára, aztán ott vagy kiválaszt magának valaki, vagy nem. Persze minden attól függ, hogy mit szeretnél, mint modell pl. reklámozni.
2015. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy tudok és ebből biztos meg is fogsz élni mert senki nem akar ám modell lenni csak te!
2015. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez már nem molett kategória, hanem túlsúlyos. van rajtad egy 20 kg plusz. lehet a magassarkú meg a ruhák optikailag segítenek, de ettől még kövér vagy. és lehet a melledre meg a fenekedre hízol inkább, attól még ez az igazság. ilyen modelleket sehol nem keresnek, csongrád megye meg a világ vége kb. ne kim kardashianból indulj ki, nem csak belőle áll a celeb világ
2015. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

számold ki [link]

duci kategoriába tartozol. ez nem biztos h rossz de kétlem hogy magyrországon keresnek ilyen testalkattal rendelkező mondelt.

Amugy egy portfoliot simán csináltathatnál magadnak, igy legalabb belekóstolsz a modelkedésbe egy kicsit :)

2015. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

...és a modellügynökségek persze, hogy mindenkit csábítanak, nekik csak az a lényeg, hogy megcsinálják a portfóliódat "akciósan" 80 ezerért.

Cserébe nem ígérnek semmit. Persze, az esély megvan rá, hogy PONT zs kategóriás ügynökség 10.000 szegény átvert kislánya közül téged választ ki valaki valamire.. de kb annyi, mint a lottóötösre.

2015. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Molett vagy-e? Majdnem húsz centivel vagyok magasabb, de öt kilóval könnyebb; hasamon van felesleg.


Magasság fontos, modellkedés meg eleve rengeteg utazással jár, kis megyékben felesleges gondolkodni.

2015. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!