Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vállalhatok szerintetek...

Vállalhatok szerintetek alkalmi modell munkát?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdésem az lenne, hogy szerintetek ilyen paraméterekkel vállalhatok-e modell munkát?


Mell: 77 cm

Derék: 60 cm

Csípő: 80 cm


Magasság: 165 cm

Súly: 44 kg


Magasságomból kifolyólag természetesen nem a kifutói munkák érdekelnének, hanem pl. a fotózás (mondjuk magazinfotózás stb.)


Köszi a válaszokat! :)



2015. szept. 11. 16:01
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Tök jó alakod van, simán kapsz munkát, hirdetéseket kell figyelni, szokott lenni olyan, hogy reklámfotózáshoz keresnek modellt. Én is hirdettem ilyet nemrég, és kevés olyan modell volt, aki megfelelt volna.
2015. szept. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
2015. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"mensim normális, úgy 10 napig is eltart"


Az tényleg teljesen normális...

2015. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nos, ha mindenki tudna mindent a vilagrol, akkor soha senki nem kerdezne semmit. Az ember nyilvan szeretne tajekozodni arrol, amit nem ismer. A buta ember leszolja ezert. Semmi baj, nem bun az, ha ostoba vagy :)

A kerdest egybkent azert tettem fol, mert az evek soran sok fotozasi ajanlatot kaptam es kivancsi voltam, hogy a jelenlegi parametereimmel szerintetek valoban kiprobalhatnam-e a szakmat. Csupan kivancsisagbol.


Mas. Jaj de cukik vagytok, hogy tininek irtok, ezt boknak is veszem :)

2015. szept. 12. 16:22
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy már tizenéves, akkor lassan a korod miatt is kiesel...


Szóval adott egy magasságban és korban nem megfelelő csontkollekció, akinek az arcáról nem tudunk semmit. Hát ha felkérnek, vállalj munkát, de ehhez meg nem értem, minek kérdést kiírni ide. Ha annyi ajánlatot kaptál az elmúlt években, akkor érthetetlen.

2015. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Meg egyszer leirom, hogy csak kiprobalni szeretnem, nem az eletemet raaldozni.

Eddig nem gondolkodtam ilyesmin, es most vetodott fel bennem. Azert is irtam ki a kerdest.

2015. szept. 12. 16:30
 17/22 anonim ***** válasza:
Szép az alakod "hétköznapra" vagy hogy mondjam... Tehát, utcára, átlagban gyönyörű karcsú vagy, helyesen étkezel, minden elismerésem, viszont a modellkedéshez (igen, a fotómodellkedéshez, és nem, nincs olyan, hogy valaki csak fotómodell - ezeken a kijelentéseken jókat szoktunk röhögni castingokon, mert mindünknek van ilyen ismerőse, aki "márpedig csak fotómodell!") tíz-tizenöt centivel kellene magasabbnak lenned, ugyanezekkel a paraméterekkel. Az meg hogy az ismerősöd kap néha fotózásos munkákat, az őt még nem teszi modellé. Sajnálom, de ez az igazság. Az élvonalban, vagy egy rendesebb ügynökség egyszerűen nem teheti meg, hogy ilyen alacsony lányokra is pénzt áldozzon csak mert szépek és amúgy jó alakjuk van. Ilyen nincs, mert egyszerűen nem éri meg nekik. Szóval, ennyi. A modellkedés pedig különben sem egy olyan dolog, amit csak úgy csinálsz, pl. suli mellett, hanem egy teljes embert kívánó, külön életforma, hiszen egy átlag szerződés időtartama is minimum 1-2 hónap külföldön. Ott kezdődik az igazi modellkedés, nem itthon, hogy "hívják fotózásos munkákra 170 centivel is" és "nem akarom ezt életcélnak, csak úgy...". Eddz továbbra is, maradj egészséges, de szerintem a modellkedést hagyd meg a 180-as lányoknak, még mielőtt valami csaló legombol rólad több százezret valami portfólióra.
2015. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"mivel a nád- és nyírfacukor sokkal lassabban bomlik le a szervezetben, így nemcsak hogy egészségesebb, de sokkal kevésbé hizlal is."


Baromság! A nádcukor és a répacukor ugyanaz, csak más növényből nyerik ki, attól függően, hogy az adott helyen melyik terem meg.

A xilit pedig hashajtó, inzulincsúcsot produkál az édes íze miatt, így a 2-es típusú diabétesz kockázatát ez is növeli.

2015. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#14: Kérdezel, majd a választ megcáfolod és mi vagyunk az ostobák? Igen, minden bizonnyal.
2015. szept. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Fotómodell simán lehetsz. Ne görcsölj, hanem keress egy fotóst, ruhatervezőt, stb. Ilyenekkel beszélj, s ezek véleményét hallgasd meg.:)

(Egy fotós.)

2015. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!