Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek ezekkel a méretekk...

Szerintetek ezekkel a méretekkel és magasságommal mehetnék modellnek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Magasságom: 173cm

Súlyom: 53kg

Mell: 79

Derék: 60

Csipő: 89

Nagyon sok ismerősöm, barátom mondja, hogy modellkedhetnék, csak nem tudom, hogy ezekkel a méretekkel lehet e. Egyébkent a hajam csokoládébarna és a könyökömnél 2-3 cm-el hosszabb, az arcom nem pattanásos. Ti mit gondoltok? Előre is köszönök minden választ!


2015. szept. 20. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Méret oké,bár egy kicsit alacsony vagy szerintem. Szóval ügynökség válogatja,van,ahova felvennének,van ahova nem. :)

Amúgy nagyon sok múlik az arcod karakterességén,ha gondolod,küldj képet privibe! :)

2015. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
szia. én kezdő modell vagyok, van portfólióm, jártam modell suliba. nekem is nagyon sokan mondták hogy lehetnék modell. engem az utcán szólitottak le. (adataim: 173 cm. 47kg. mell: 85 derék: 57 csípő: 85)szoval hasonlo adataink vannak:) keress egy olyan ugynokséget ahol nem olyan kotottek az elvárások. kezdésnek jó lesz. sok sikert! 16L
2015. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Bár szerintem még lehet, hogy fogok nőni 2-3 cm-t:)

Szerinted hova küldjek be magamról képeket? Melyik cégeknek? És köszönöm:)

2015. szept. 20. 17:49
 4/11 anonim válasza:

[link]

de rengeteg ehhez hasonlót találsz...

2015. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) és szerinted is alacsony vagyok ehez? Szerintem nem mert pl Palvin Barbi is világhírű modell és 174,5 cm én pedig 173 :)
2015. szept. 20. 18:05
 6/11 anonim válasza:
csak a nagyon komoly ügynökségeknél a minimum 175. de egy laza kezdő ügynökségnél ez teljesen megfelel:)
2015. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok ügynökség elvárja a 175 cm fölötti lányokat de pl Palvin Barbit ha nézzük világszerte ismert, Victoria Secretnel is modelkedett ami ugyebár nagyon híres ügynökség:)
2015. szept. 20. 18:26
 8/11 anonim ***** válasza:
A VS nem ügynökség, hanem egy fehérnemű (meg még egy halom másik termék) márkája. Barbi pedig egyszerűen szerencsés, mert még a 170-et is talán lábujjhegyre állva, ha eléri, de jól formálható arca van. Egyébként a méreteid jók, próbálkozz egy jobb ügynökségnél.
2015. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) és kifutókon is szerepelhetnék szerintetek ezekkel a méretekkel és a magasságommal?
2015. szept. 21. 15:30
 10/11 anonim válasza:

Miért olyan jó modellnek lenni? Kicsit szánalmasnak találom.


A kérdésre válaszolva: ne online keress választ hanem a cégektől érdeklődj.

2015. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!