Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szegeden kit szólítottak még...

Szegeden kit szólítottak még le modellkedni, reklám, fótózásra? Mennyire lehet ez komoly? Horváth Éva elvileg, akivel meghallgatás lesz.

Figyelt kérdés

Horváth Éva mellett még Orosz Barbara nevét említette a csaj,aki leszólított .. hogy mit szólnék ehhez.


Nem tudom infókat ,csak annyit ,hogy hétvégén lesz meghallgatás,és majd jelentkeznek ők,hogy hol.


2015. szept. 24. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

engem igen ,tobbszor is.

nagyreszt csak le akarnak huzni.

ez ugy mukodik ,hogy behivnak egy meghallgatasra ,ahol -lass csodat- mindenki megfelel ,es johetnek a kovetkezo korre.ott mar komolyabban probaljak eloadni , egy "profi" kulon kulon mindenkivel beszel par szot ,keri ,hogy mozogjon ,pozoljon stb.es lass csodat ,itt is mindenki megfelel.ilyenkor a naivabbak majd kiugranak a borukbol ,es egybol ugye erdeklodnek a reszletekrol.nos ilyenkor jon ,hogy akkor ilyen olyan portfolit csinalunk par tizezeret ,meg bekerulhetsz az ujsagjukba ,honlapjukra mint "valaszthato" modell.valoban fel is kerulsz ,de nagy valoszinuseggel nem lesz munkad soha belole ,nem sok esely van ra legalabbis.

2015. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az ügynökség,vagy cég nevét meg tudnád mondani kérlek?

egyébként én is furcsáltam,hogy olyan mintha mindegy lenne,kit szólítanak le . láttam,hogy többeket is....

2015. szept. 24. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerősöm dolgozott ilyen cégnél, mesélte, hogy hogyan működik. Az utcán adatokat gyüjtő lányok/fiúk emberenként kapnak pénzt. Azthiszem 6-7 éve nevenként 100Ft-ot, és ha az alany el is ment az első körre, akkor 400-zat. Totális pénzlehúzás az egész, az ismerősöm is elvitte a kistesóját (ő amúgy csak ez a névösszeszedő volt, nem mélyebb körökben dolgozott) és 100ezer forintért csinálni akartak neki egy portfóliót, aztán kb ennyi.

Az első teljesen jól leírta a folyamatot, én annyit tudtam hozzá tenni, hogy az adatgyüjtők mindent megtesznek azért, hogy feliratkozz a listára.

2015. szept. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezeknek ia a pézed kell. Én tuti nem mennék egyedül egy ilyen castingra, vinném a páromat is.
2015. szept. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyikük sem modell. A HÉ max. erotikus modell, mert az alkatával nem lehet más.
2015. szept. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!