Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ilyen méretekkel lehetnék modell?

Ilyen méretekkel lehetnék modell?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap azon gondolkoztam, hogy a méreteimmel lehetnék-e modell. Szóval, úgy gondoltam megkérdezem tőletek. Méreteim: 84-69-94 (alapból széles a csípőm), 162 cm, 56 kg. 12/l, és mindenki azt mondja, hogy vékony vagyok és formás + szép az arcom. Amúgy már szerződtetve vagyok egy ügynökségnél. Normális válaszokat kérnék, köszönöm! :)

2015. okt. 15. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kifutói biztos nem, mert ahhoz nagyon alacsony vagy, sokkal magasabb sem leszel már, 170 sem leszel szerintem. Inkább arc, vagy ilyesmi.
2015. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nagyon alacsony vagy és az 56 kg nem számít nagyon vékonynak ehhez a magassághoz, hacsak nem vagy csupa izom.

Szóval egyelőre profi modellnek nem hiszem, hogy mehetnél, de még nagyon fiatal vagy. Az ügynökségnél, ahol szerződtetve vagy, ott majd gondolom adnak pontos infót arról, hogy mennyire vagy alkalmas, de szerintem 12 évesen ne a modell szakma legyen a célod :)

2015. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12 évesen még sokat fogsz változni. Kiindulásnak jók a paramétereid, de megjósolhatatlan még a végállapot.
2015. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12 évesen gyerekmodell lehetsz, mert az bárki lehet, teljesen lényegtelenek a méretek. Kövér kislányokat is szerződtetnek, főleg ha fizetnek regisztrációs díjat, meg a többi... Igazi modell nem lesz belőlük, belőled sem. Ahhoz kell minimum 173 cm-es magasság, és max 90-60-90-es méretek, sportos test, karakteres arc.
2015. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

162 centi es 56 kilo 12 evesen, es modellkedni akarsz?


Ne rohogtess.

2015. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova szerződtettek, mert egy rendes ügynökségnél 13 a korhatár, minimum 10 cm-vel kellene magasabb lenned, és ezek a méretek egy 180 cm-es csajnak is túl nagyok.
2015. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az első négy válaszolónak köszönöm! :) Az utolsó kettőnek azt üzenem, hogy sokan 15-16 évesen nőnek hirtelen. Képet is tudok küldeni, hogy nem vagyok túlsúlyos... Az ügynökség, ahol vagyok gyermek és felnőtt modelleket is alkalmaz.
2015. okt. 15. 15:28
 8/14 anonim ***** válasza:

A 11 eves lanyom olyan magas mint te es 45 kilo, es egyaltalan nem vekony...


Amugy meg gratulalok anyadnak hogy mar kisgyerekkent is bazari majmot csinalt beloled.

2015. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És ennél a hírhedt ügynökségnél hány munkát ajánlottak már neked? Mennyit fizettek érte?
2015. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ööööö... most akkor ez hogy van? Csak tegnap gondolkodtál azon, hogy lehetnél e modell, de már szerződtetve vagy... :) Nem értem. Ez nem fordítva szokott lenni?
2015. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!