Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellszakmában jártas emberek...

Modellszakmában jártas emberek! Mi az a maximum kor, amikor már semmiképp sem lehet elkezdeni a modellkedést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves egyetemista vagyok, és nagyon érdekelne a véleménye a szakmában jártas emberektől, hogy mi az a kor amikor már teljesen reménytelen az hogy ebbe belevágjon az ember? 21-23 évesen már mindegy hogy a paraméterek megfelelnek, a kor miatt elzavarnak mondván hogy "túl öreg"? Nyílván vannak más ambícióim is, egyszerűen csak érdekel a divat szakma párszor már leszólítottak,de nem nagyon érdekelt a lehetőség mondván hogy tanulással többre megyek. Nem csak a modellkedés érdekel a divat szakmából. Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Illetve szerintetek mitől lehet valaki befutott modell, mik azok a tulajdonságok amik ezt lehetővé teszik? (külső belső tulajdonságok)

2015. okt. 27. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 16 éves voltam amikor elkezdtem,és 32 amikor befejeztem. De még 35 évesen is kaptam az Elite-től íegy hat hónapos ajánlatot 12 címlappal ,de nem fogadtam el.

Az tény ,hogy 21 évesen nagyon nehéz elkezdeni,én az amerikaiaktól tanultam meg hogy SOHA sem vagy túl öreg. Viszont nem kezdeném Európában újra a szakmát.

2015. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írtam Neked privát üzenetet! :)
2015. okt. 30. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Első aranyos fantáziavilágát elénk tárta... :D. Az Elite egy ügynökség, ergo nem fog neked címlapokat ajánlgatni, pont 12-öt. Képviselnek, ha megkapod a castingot, akkor megkapod a munkát, de ők nem mondhatják, hogy "gyere, 12 címlap vár nálunk!" :DDDD. Egyébként 21 évesen már sehol nem fognak veled foglalkozni. 21 évesen már tapasztaltnak kellene lenned, egy nagyjából 50-60 képből álló portfólióval.
2015. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj de édes...kis butus...XD
2015. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Elte-tel dolgoztam 16 éves korom óta,Next és Ford ugyanúgy,igen ajánlanak...
2015. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Elite. Annyira bírom ,/ez tipikus magyar szokás / amikor valami kis szerencsétlen okoskodik. Minden 6 hónapos szerződés 12 címlapos...
2015. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!