Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Milyennek kell lenni egy...

Milyennek kell lenni egy modellnek?

Figyelt kérdés
Az eggyik baratnom modell szeretne lenni. 14 eves es 171 cm,meg 60kg de egyaltaln nem latszik rajta. Szoval lehet belole modell vagy felejtse el? (amugy nagyon jol tud pozolni) A valaszokat elore is koszonom!

2015. nov. 9. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
alacsony és modellnek túl súlyos. esetleg ha nő még 6-7 centit és lefogy 5-öt.
2015. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én voltam az 1. válaszoló,miért kellett törölni a válaszom?
2015. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mit írtál?
2015. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

3.-nak.


Normális hangnemben leírtam,hogy fotó nélkül lehetetlen bármit is mondani és,hogy talán reálisabb cél a felnőtt filmezés/modellkedés.

2015. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felejtse el.
2015. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár kg-ot mindenképpen le kell adnia, de én nem látom reménytelennek a helyzetet. Ami még fontos, az a mell-derék-csípő arány, illetve, hogy az arca vagy legyen nagyon szép vagy karakteres, különleges. Persze, ezeken kívül is ezer dolog közrejátszik abban, hogy valaki alkalmas-e modellnek vagy sem, de ezeknek mindenképpen jónak kell lennie.
2015. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Annyit még hozzátennék, hogy nőnie is kellene pár centit, de ha eléri a 175-öt, ami teljesen elképzelhető, az már rendben van.
2015. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!