Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Az Attractive-hoz szeretnék...

Az Attractive-hoz szeretnék jelentkezni, de nincs magassarkúm, viszont a képhez kell, amit el kell küldeni. Szerintetek baj, ha magassarkú nélkül küldöm el a képet?

Figyelt kérdés
Csak azután érdemes szerintem befektetni egy márkásabb magassarkúba, miután kiderült, hogy egyáltalán van-e esélyem, mert lassan 14 évesen nem nagyon tudnék bármire is használni a mindennapokban egy magassarkút, és csak feleslegesen porosodna, ha nem sikerül. Szerintetek?

2016. jan. 2. 21:55
 1/3 A kérdező kommentje:
És csak ők kérik a magassarkút, a többi, ahová még jelentkeztem ( VM, The Diary, Visage) nem kérte, hogy abban csináljam a képet.
2016. jan. 2. 21:57
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt kérik akkor az legyen rajtad. Hogyan vegyenek komolyan, ha modellnek jelentkezel és egyetlen magassarkúd sincs, magyarán járni sem tudsz ilyesmiben? Egy modellnél ez alap, ahogy a tökéletes külső is, sportos test, karakteres arc, stb. Nőies öltözködés része a magassarkú egyébként, szóval ideje beszerezni, nem a 10 cm-es tűsarkút, hanem egy normálisat persze.
2016. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Énis mostanság jelentkeztem hozzájuk, 15 vagyok és igaz hogy imádom a magassarkúkat és ezért van belőlük temérdek, de ha nem lenne akkor is biztosan beszereznék egyet! Nem igaz hogy nem fog kelleni mert ha 14 vagy akkor biztos van ballagás meg ilyesmik, illetve ha ilyen sok helyre jelentkeztél akkor biztosan komolyan gondolod és egy modellnél alap hogy tudjon magassarkúban járni.

Ha mégse szánod rá magad arra se hogy egy kínait vegyél akkor kölcsönkérhetsz anyukádtól, ismerőstől, barátnőtől is!

Remélem segíthettem

2016. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!