Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vélemények az FMA Model...

Vélemények az FMA Model Agencyről?

Figyelt kérdés
Járt már ott esetleg valaki? Ha igen akkor érdemes regisztrálni hozzájuk?

2016. jan. 11. 11:48
 1/5 anonim válasza:
Dubai-i utazás érdekel?
2016. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy jön ez most a modellügynökség- véleménykhez?:D
2016. jan. 11. 14:09
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Mi vasárnap voltunk náluk. Hát, mit is mondjak...nekem enyhe negatív beütése volt a dolognak, de lehet azért mert a nővel kezdetektől nem szimpatizáltunk.

A gyerekeimet akartam regisztrálni hozzájuk, de nem lehet ha nem csináltatsz portfóliót, most 50.000 ft. ha meg van, akkor mehetsz fotózásra. Igaz, hogy a szeptermberi munkákkal tele volt egy A4-es papír, de mindenkit lefotóznak a válogatón, majd amelyik gyereket választják övé a pénz, max. 15.000 ft, a többié a kép. Nekem ez most csak arról szólt, hogy vigyem mindhárom gyereket. Ja, és a gyerekre rá sem nézett:-(

2016. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia,


Mi jártunk náluk többször is. Norbi áradozott, hogy Bogival akar dolgozni, meg mennyire szuper, aztán soha nem kerestek, nem szóltak, volt hogy 3-4 szer jelentkeztünk egy munkára, mert mindig tolódott a fotózás időpontja, de végül utólag tudtul meg hogy már megtörtént a kiválasztás is. Szerintem megvan a kis csapatuk, akik a munkákat kapják, a többiek csak arra kellenek, hogy beregisztráljanak és csináljanak portfóliót jó pénzért.

Már nem járunk hozzájuk. De talán neked szerencséd lesz.

2017. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nagynealma válasza:

Én leírom a saját történetemet, hiszen nagyon régóta nálunk vagyok és úgy érzem, ha valakinek akkor az ő munkásságuk megérdemli ezt a kis időt, amit a gépelésre szánok! Teljes mértékben megvagyok mint az ügynökséggel, mint pedig az ott dolgozókkal elégedve! Az FMA előtt több helyen is jártunk, hiszen a lányom álma az volt, hogy modellkedhessen, szerepelhessen. És, hogy őszinte legyek, talán az enyém is, hiszen amelyik szülő azt mondja, hogy nem szeretné a gyerekét visszalátni az újságba tv-be az hazudik!


Az FMA előtt több ügynökségnél is jártunk, elkészítettem jó néhány portfóliónak nevezett fotósorozatot, de bár ne tette volna. 150 ezer forintot kértek az első sorozatért. A gyermekért mindent alapon belementünk (pedig nem vagyunk gazdagok!). Mondanom sem kell, hogy semmire nem mentünk vele, egy nagyon amatőr fotós kattintgatott a végeredmény pedig pocsék, használhatatlan amatőr fotósorozat volt. Ezt követően voltunk még 2 helyen, ahol szintén fizettünk, szintén készültek fotók, de szintén semmit sem értünk velük. Nem akarok hazudni, mert 100%-osan nem emlékezem, hogy hol láttam vagy hallottam róluk először, de a lényeg, hogy eljutottam hozzájuk. Az addigi élményeimhez' képest azonnal éreztem a változást. A telefonos egyeztetést követően udvarias, de lényegre törő egyeztetés, majd 1-2 napon belül a személyes találkozó. A mai napig tisztán emlékezem arra, hogy amikor beléptünk a stúdió ajtaján, mindhárman összenéztünk és azt mondtuk, hogy ez az a hely, amit kerestünk így kell kinéznie egy stúdiónak. Megtörtént a beszélgetés korrekten elmondtak mindent mindenről, nem árultak zsákbamacskát. Valóban kellett egy portfóliót készíttetni 50.000 Ft-ért, de kétség sem merült fel bennünk, hogy most utoljára még megpróbáljuk. Hozzáteszem, még a részletfizetésre is kaptunk lehetőséget így azt hiszem ez mindent elárult arról, hogy akkor ott ez nem a pénzlehúzásról szólt. Nem erőltették, nem köteleztek rá egyszerűen laikusok számára is érthető módon elmondták, hogy miért van szükség a portfólióra (szerzői jogok, eladható referencia fotók és a többi) és így már megértettük. Láttuk a referenciákat, beleshettünk egy akkor még számunkra teljesen ismeretlen (igazi) fotózásra, elénk rakták az aktuális és a következő hónap munkalehetőségeit, amiből 1-2-re mint később kiderült be is jutottunk. Egyszóval azt kaptuk, amit elvártunk, amire vártunk. A stáb fantasztikus, Norbi imádni való, ahogy a gyerekekkel bánik az megfizethetetlen, de ezt bármelyik fotózáson és castingon bárki megfigyelheti, hiszen a gyerekek nem játsszák meg magukat, egyszerűen imádják és mi is, mert megérdemli! Szabályok vannak, amiket be kell tartani, vannak sikerélmények és vannak kisebb csalódások (ha nem bennünket választanak ki egy casting után), de már ott tartunk, hogy önmaga a casting is egy családi nap. A gyerekek között barátságok kötődnek és folyamatosan érkeznek, ahogy ők mondják az "új arcok". Mi úgy látjuk, hogy ez olyan, mint egy nagy család. Mindenki ismer mindenkit, minden új családot befogadnak. Nincs rivalizálás, hiszen ezek a gyerekek nagyszerűen rá lettek vezetve erre a szakmára. Nagyon fontos, hogy nem láttunk olyan gyereket, aki ne akarná csinálni és csak a szülő erőltetné, de többek között ezt is korrekten vázolták a z első beszélgetésünkkor, számukra első a gyerek és utána következik a szülő. Azt hiszem ez minden szülőnek egy megnyugtató kijelentéssel ér fel. Összegezve: Én nagyon megvagyok velük elégedve, és bátran állítom, hogy minden komolyabb szándékkal rendelkező család őket választja. Vannak magyarországi és nemzetközi munkák. Rendszeresen járnak a családok Londonba fotózásokra és forgatásokra. Mi még nem voltunk, de ha minden igaz, hamarosan sikerül rátérnünk a nemzetközi pályára és mi is részt vehetünk az első külföldi fotózáson, amit nagyon várunk. Fontos, hogy, mint szülők nem erőltetjük a modellkedést. Ez egy tévhit! Addig csináljuk, amíg a gyerek élvezi, hiszen semmivel sem másabb, mint a lovaglás az úszás vagy a foci a fiúknál csak annyi különbség van, hogy pénzt is lehet vele keresni és sok-sok élménnyel gazdagodik a gyerek. Mi például most voltunk egy TV2 forgatáson, ami mindannyiunknak hatalmas élményt jelentett! Én azt tudom tanácsolni, hogy ha valaki komolyan gondolja akkor az próbálja meg, legrosszabb esetben is lesz néhány profi fotó a gyerekről. Mindenkinek további sok sikert kívánok és ha Ti is komolyan gondoljátok, akkor találkozunk. Nagyné

2018. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!