Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha két oldalt valamennyire...

Ha két oldalt valamennyire kopaszodtam, attól lehetek még férfimodell, vagy a hajátültetés után próbáljam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Gondolkodtam ezen a modell szakmán, hogy kipróbálnám. Elsődlegesen nem kifutón szeretnék pózolni, hanem magazinokban tudnám elképzelni magam. Egy olyan munkám már volt, ahol számít a külső, ez pedig a hosztesszkedés volt. Mivel a modell szakma is nagyban a külsőre épít, ezért ebben is el tudnám képzelni magam. Persze tudom, az is számít, hogy kinek milyen a fényképarca, de szerintem azzal sem lenne gond. Volt már, hogy profi géppel készítettek rólam képeket, és jól sikerültek.


A gond ezzel az egésszel az, hogy elöl elkezdtem kopaszodni - 27 éves vagyok - na persze még elég dús, hajam van, de például ha hátra fésülöm, akkor azért lehet látni, hogy két oldalt hiányzik a hajamból egy kevés.


Ez hátrány a modellkedésnél vagy sem? Tervezek amúgy hajátültetést, így nem tudom, hogy a modellszakmába vajon előtte vagy utána vágjak bele.


Köszönöm a válaszokat előre is.


2016. jan. 13. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy egy kis kezdő kopaszodás probléma lenne, de 27 évesen már elég idős vagy a modellkedéshez.
2016. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nyilván nem a tinimodellekhez kell hasonlítani, azokhoz idős vagyok.


Viszont az újságokban láttam olyan férfi modelleket, akik még nálam is idősebbek voltak, és a korosztályuknak megfelelő ruhákban fotózták őket.


De azért köszi a választ.

2016. jan. 14. 01:16
 3/5 gyuribacsika ***** válasza:
Kedves kérdező, küldj képet privátban és megmondom mennyire s milyen mértékű kopaszodás ez, s mennyire lehet probléma, ha gondolod.
2016. jan. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
legalább nem leszel olyan kis taknyos kölyökképű
2016. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A férfimodelleknél nem igazán díjazzák a hiányos hajkoronát...
2016. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!