Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vállalnál erotikus, de nem...

Vállalnál erotikus, de nem szex jellegű, modell munkát?

Figyelt kérdés

Akt,félakt,jelmezek,de SEMMI szex! EU-s fizuért?

A barátom azt mondta,ha megteszem elhagy,de ekkora lehetőség nem sok lánynak van idehaza. És ha most nem lépek akkor már soha nem is lesz.

Nem egy gagyi férfi magazinos fotózás vagy webcamos munka lenne,hanem videójáték promó,de teljes körű,azaz mocap,fotózás,reklám fotó/videó,videójáték találkozók.



2016. jan. 14. 12:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Megértem a barátodat!
2016. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%

Hú, azta, mekkora lehetőség. Kihagyhatatlan, de tényleg!


Igaza van a barátodnak.

2016. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Rendben én egy "K" vagyok,megértettem. :(


De azért azt megmondanátok,hogy akkor minek kezd egy fiú egy modellkedő lánnyal?


Vagy hogy akkor az összes cosplay modell is "K" és az összes színésznő és fehérnemű modell is?

2016. jan. 14. 13:18
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
ÉN nem vállalnék, de ha te ezt szereted, és jó lehetőség lenne akkor ne a barátod miatt hagyd ki. nőjön fel és értse meg hogy ez jár egy modellel, vagy keressen akkor olyat aki mást dolgozik
2016. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%

a modellkedésről nem rögtön a meztelenül pózolásra gondol az ember... hanem max fehérneműs fotózásra..de ezen te jóval túlmennél.


szerintem érthető a barátod reakciója, viszont biztosan találsz olyan pasit, aki elfogadná.


a helyedben én nem fogadnék el egyébként olyan munkát, ahol nyilvánosságra kerülnek rólad olyan meztelen képek (legyenek akármilyen ízlésesek is) később még nagyon visszaüthet.

2016. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, egyrészt borzasztó keveset fogsz abból a pénzből látni, amit ezért adnak (modellkedtem külföldön, ráadásul nem ilyen alja munkákat - nem akarlak kiábrándítani, de ezek a munkák azért vannak, mert modellek nem vállalják el, mert egyszerűen alja), ráadásul el kell viselned, hogy bámulnak, csorgatják rád a nyálukat, el kell viselned ha hideg van, ha nem mehetsz wc-re, naponta 10+ óra magassarkúban (ha még nem próbáltad, nem mondd azt, hogy te kibírod - embertelen. Utána napokig érzéketlenek azok az ujjak, amikre a legnagyobb nyomás terhelődött) és még meg annyi mást is. Megalázó az egész, meg úgy az egész modellkedés. Ezt több év tapasztalat után mondom neked.
2016. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Abban pedig biztos vagyok, hogy rengeteg ajánlatot fogsz kapni azzal kapcsolatban, hogy mennyi nálad az óradíj, mert ez még egy sima, jó nevű fotózáson is megtörténhet, nemhogy egy ilyen alja munkán.
2016. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Kedves 7.!


Egy videójáték promójában mi az "alja munka"? Persze nem egy Victoria secret angyal színvonal,de kötve hiszem,hogy ez a modellkedés alja.


Ilyen munka: [link]

2016. jan. 14. 15:50
 9/26 anonim ***** válasza:
61%

8as, a fizetett cosplayezésben még semmi erotikus nincs. az oké.


te a kérdésedben erotikus modellmunkáról írtál. a meztelenkedés minden esetben az alja.

2016. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
37%
Mivel te nem vagy modell, és nem vagy benne ezekben a körökben, így persze, ennyit látsz belőle. De attól még a modellek többsége ilyet nem vállal, mert ez a modellkedés alja, mint pl. a hajshow vagy fittingek. Ennyi. Olyan, mintha azt mondanád, hogy multinál dolgozol, holott csak a wc-ket pucolod.
2016. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!