Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetnék modell? (Többi lent)

Lehetnék modell? (Többi lent)

Figyelt kérdés

15 èves vagyok

Mell: 87cm

Derék: 59cm

Csípő:88cm

Magasság:178cm

Arra vagyok kíváncsi, hogy ezek az adatok megfelelőek-e.

Köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 25. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A méretek jók. De hogy lehetsz-e modell az nem ennyin múlik.
2016. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
arc is kell hozzá
2016. jan. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, kell hozzá arc is, de én most arra vagyok kíváncsi, hogy egyáltalán jók-e a méretek...
2016. jan. 26. 06:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg munkabírás, elkötelezettség, és a te korodban egy támogató család.
2016. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocsáss meg de szerintem a modellkedeshez szep arc kell mar nem azert.. en is modell vagyok almodozhatsz,de inkabb tanulj vagy mennek sportolni 16/l
2016. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Megbocsátok, viszont szerintem te nem értelmezted jól a kérdésemet. "Arra vagyok kíváncsi, hogy ezek az adatok megfelelőek-e." Tisztában vagyok vele, hogy kell hozzá karakteres arc is, de most az ADATOKRA voltam kíváncsi. Köszi, hogy így lekezeltél úgy, hogy nem láttad az arcomat. Ennek ellenére gratulálok ahhoz, hogy sikerült modellnek lenned.

Ha megbocsátasz, akkor pedig álmodozz csak arról, hogy leteszek erről az álmomról! :)

2016. jan. 31. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!