Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért van az, hogy sok lány...

Miért van az, hogy sok lány szeretne modellkedni, de amikor kap egy lehetőséget meggondolja magát?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy ügynökséget vezet és gyakran felhúzza magát azon,hogy mennyi ostoba kislány és álszent szüzike rabolja a cég és az ott dolgozók idejét és a pénzét.

Könyörögnek a munkáért,de amikor bejön egy fehérnemű fotózás,vagy amikor lenne egy kifutós fürdőruha bemutató visszakoznak,hogy fújj ők nem olyanok. A reklámokkal ugyancsak ez a helyzet és a statiszta melókkal is.


Most akkor mi van? Miért nem vállal el egy modell fehérnemű bemutatót? Vagy egy statiszta fürdőruhás/fehérneműs jelenetet? Akkor tényleg minek megy oda egy céghez és miért veszi el a lehetőséget másoktól?



2016. febr. 1. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen céget vezet a bnőd,de azt az ügynökséget amit én ismerek,ott ez nem így megy. Előre megbeszélik (leírják),h ki,mit vállal és egy adott munkához a megfelelő személyt hívják be. Ja,és jól meg is fizetik. Ott senki sem mondja vissza!
2016. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Mert ugy gondoljak hogy ok szepek, eleg mosolyogni es majd dol a le. Aztan kezuk a bilibe er es felebrednek.
2016. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ügynökség vezetője miért nem tájékoztatja előre a jelentkezőket a lehetséges feladatokról? Rengeteg időt spórolna meg magának és a feleslegesen odaérkezőknek is.
2016. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok a modellekről nyilatkozni, de rendszeresen statisztálok.

Már a jelentkezéskor megkérdezték, hogy ki vállal meztelen/fehérneműs munkákat is. Én pl. azt nem vállalok, nem is jelöltem be. Így nincs mit idegeskedniük rajta, egyszerűen nem hívnak ilyenekre. Vannak elegen, akik azt is csinálnak, válogatnak közülük.

Nem tudom, mi olyan felháborító azon, hogy valaki nem vállal ilyesmit. Semmi sem kötelező. Nekem pl. van olyan "polgári" foglalkozásom is, ami összeegyeztethetetlen azzal, hogy akár fehérneműben szerepeljek, viszont a statiszta/kiemelt statiszta munkákkal és szerepekkel nincsen gond, ezért azokat csinálom. Ez ilyen egyszerű.


Mindenki maga dönti el, hogy mit vállal és mit nem. Egy normális ügynökségnek eszébe sincsen ezen kiakadni. Vagy 1. csak olyanokat enged regisztrálni, akik mindent vállalnak, amit ők megjelölnek, vagy 2. előre megkérdezi, hogy ki mit vállal, így alakítja ki a nyilvántartását, és a konkrét munkáknál rendesen rá tud szűrni a potenciális emberekre.

Ennyi.

2016. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem azoktól akad ki,akik alapban nem vállalják,ez nem gond,max nekik,mert így sok melótól elesnek,a párom azoktól kap hülyét,akik papíron igen,aztán amikor ott a meló közlik,hogy nem,mert...ciki,apu/pasi nem engedi,suliban is látnák,...na ezektől van a plafonon.
2016. febr. 1. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ezektől a plafonon van, akkor pályát tévesztett. Nehogy már a 15 éves kis fruskáktól várja, hogy értelmesebben viselkedjenek, mint ő... :)
2016. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gyerekes ezen kiakadni. Igen, nyilván így vannak "felesleges" telefonálgatások, de hát ez ebben a szakmában így van...


Mikor a nagy filmekbe egy-egy napra 700-900 statiszta kell, fogadni mernék, hogy összetelefonálnak kb. 1200 embert, mire meglesz a létszám. Van, aki aznap épp nem ér rá, más nem vállal pl. télen szabadtéri munkát, vagy - volt ilyen - az éjszakai esőztetés rémített el egy csomó embert...


Az ügynökségek pont ezért vannak, így szolgálják ki a produkciót.

2016. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!