Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Sütő Enikő Fotóstúdióról mi a...

Sütő Enikő Fotóstúdióról mi a tapasztalatotok, véleményetek?

Figyelt kérdés

Érdemes oda jelentkezni, regisztrálni magam?


18/L



2016. márc. 3. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

nem fotóstúdió, hanem Modellstúdió és Modelliskola. olvass figyelmesen. mert könnyen becsapnak és a divatszakmában sokan erre játszanak.


konkrétan őket nem ismerem. ártani bizotsan nem árt, de hogy megéri-e, az már egy sokkal nehezebb kérdés. nagyon sok ilyen ügynökség és divatiskola, fotóstúdió és ügynökség él abból, hogy nem csak te, hanem egy csomó hozzád hasonló lány szeretne bekerülni a divatszakmába.

ők elhitetik, hogy nélkülük lehetetlen bekerülnöd, velük viszont simán menni fog, így aztán fizetsz nekik regisztrációs díjat, tanfolyam díjat, fotózás díjat, mindenféle szolgáltatásokért fizetsz nekik, így ők jól megélnek belőled és a hasonló lányokból anélkül is, hogy nektek bármi munkát találnának. nyilván többet keresnének rajtatok, ha még munkát is találnának, de az nehezebb, a ti befizetéseitekből sokkal egyszerűbb megélniük, ezért aztán őket annyira már nem is érdeklik a valós esélyeid, így elzavarni biztos nem fognak még akkor sem, ha egyáltalán nem vagy alkalmas, inkább hitegetnek, hogy van még remény számodra, csak még ezt kell megtenned, meg az hiányzik még, fizess érte...

2016. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi aválaszt és a pontosítást!

Melyik modellstúdiót/ügynökséget ajánlod akkor nekem?

2016. márc. 4. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy másik vagyok! :D

Én az alábbi ügynökségeket ajánlanám:

-Attractive

-VM

-Visage

-The Diary

Sok szerencsét! :)

2016. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!