Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szeretném megpróbálni a...

Szeretném megpróbálni a modellkedést, táncolást. Már most is táncolok,3 éves korom óta, de mit kell tennem ahhoz, hogy modell legyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl sovány milyen étkezési tippeket ajánlatok?

2016. márc. 4. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
173 cm-nél magasabbnak kell lenni, 90-60-90-es max méretekkel. Sportos, jó test, szép bőr, karakteres arc is kell. Meg határozottság.
2016. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Apukámra ütöttem testalkatilag, tehát szerintem leszek olyan magas, a bőröm 14 éves létemre egyáltalán nem csúnya sőt! Ezt persze nem kérkedésnek kell venni, de ez előnyöm. Viszont dagatnak nem mondanám magam, de le kéne adnom pár kilót. Ti milyen étkezési tippeket ajánlotok?

+ Hogy ,,csöppenjek" a show-bisnisbe?

2016. márc. 5. 20:28
 3/4 anonim válasza:

Ha nem vagy se dagadt se sovány , akkor nagy esélyed van , hogy modell legyél.Az a kérdés bírni fogod-e a sok terhet ami rád száll.Mert a modellek élete távolról sem egyszerű.Ha bevállalod , akkor hajrá!😊


Kókuszdió

2016. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves Kókuszdió a válaszod😊! Kicsi korom óta nagy rajtam a nyomás, sokat várnak el tőlem, és képes vagyok 130%ot beleadni.


Étkezési tipp valaki?

2016. márc. 17. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!