Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Jó modellügynökség egy ALACSON...

Jó modellügynökség egy ALACSONY 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Azt nagyon megköszönném,hogyha az árát is leírnátok :)

160 cm vagyok

Tudom,hogy alacsony vagyok,de arcmodell még lehetek,talán kifutó is,mert nagyon sovány vagyok és hosszabb a lábam mint egy átlag 160 cm magasnak.(Ezt onnan tudom,hogy anyukám is annyi,és hosszabbak a lábaim mint az övéi.)

De akár még nőhetek is 10 cm-t mivel még nem jött meg az 1. menstruációm.


Na mindegy,jó modellügynökséget keresek,ahol lehetne valami esélyem.

Köszönöm!



2016. márc. 7. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes ügynökségnél nem fizetsz azért, hogy modell lehess. Ezt jegyezd meg.
2016. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,erről nem tudtam,még nem vagyok jártas a témában.Ez nagyon megnyugtató,mert nem kívánom ilyennel terhelni a szüleimet.
2016. márc. 7. 18:09
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Minden jöttment modell akar lenni mert büdös a tanulás és a munka, kevés az esély.
2016. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

OFF:Nem túl kedves dolog ilyeneket írni,mert az ember valami hasznos válaszra számít,amikor megnyitja a kérdését.:(


Azért még jöhetnek válaszok! :)

2016. márc. 7. 18:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy jártas a témában akkor miért nem nézel utána? A modellkedés egy munka. Nem szórakoztató tevékenység, szerződést írsz alá, munkákat kapsz, ezért fizetést, cserébe neked mindig tökéletesnek kell lenned, olyannak amit elvárnak tőled. Teljesítened kell a kötelességeid, stb. (Suli mellett ez nem mindig működik) Pénz max annyi kell hogy legyen utazásra, szállásra, mert lehet hogy épp az ország másik végén kapsz munkát. Meg kozmetikus, edző, ilyesmikre kell költened. Másra nem. Mivel a modellkedésért ugye neked fizetnek. Ha egy ügynökség tőled kér pénzt az átverés.

Amúgy egy kifutómodell 173 cm-nél kezdődik, szóval az te nem lehetsz. Marad a fotómodellkedés, amihez meg leginkább egy szép sportos test és karakteres arc kell. Na meg hogy tudj jól mozogni a kamera előtt és határozott, bátor, bevállalós legyél.

Attractive, Visage, ICON, VM - ezeknél érdemes próbálkozni.

2016. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Én inkább a realitást ajánlom.

160 centisen nem leszel modell. Ha ismerősi körben valakinek kell beugró frizurához, sminkhez vagy körömhöz, azt is modellnek nevezik, ez a reális megoldás. De olyan valódi értelemben vett modell sose leszel. Kifutón főleg - nem véletlen kell egy bizonyos méret, nem fogják tán átszabni rád a ruhát (idő, pénz). Kifutón a ruha a lényeg, a modell általában csak egy sétáló ruhafogas szerepében van, minél egyformább, annál jobb - persze ez csúnya sarkítás.

Esélyed akkor lesz, ha úgy 15 centit még nyúlsz. De nem akarlak áltatni, erre gyakorlatilag nulla az esélyed - főleg, hogy anyukád is alacsony. Ha mégis megtörténne, térjünk vissza a kérdésre.

Gyerekmodellnek már túlkoros vagy.

És a minimum magasság még mindig csak egy tényező a sok közül, aminek meg kell felelned.

Ügynökséget nem ajánlok, mert a valódiak nem foglalkoznának veled, csak a lehúzós fajták. Az viszont csak pénzkidobás. Rengeteg fotós van, ha szép képeket akarsz, menj el hozzá és fizesd ki, olcsóbb, mint egy álügynökséges "portfólió."

Sajnálom, ha ezzel most a lelkedbe gázoltam, de jobb tisztázni, mielőtt valami mézes-mázos kamuszövegnek bedőlsz és kifizetsz egy rakás pénzt.

2016. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Apu 190 de mindegy,nem gázoltál a lelkembe.Majd ha egy hozzáértő visszautasít,akkor azt elhiszem.De elég jó lenne,ha valaki a kérdésre is válaszolna.
2016. márc. 8. 16:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Válaszoltak a kérdésedre.


"Attractive, Visage, ICON, VM - ezeknél érdemes próbálkozni."

2016. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj hogy ezt mondom de 160 centisen biztos hogy nem leszel kifutómodell.JÓ modellügynökségnél nincs esélyed.
2016. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de jó modellügynökségnél esélyed sincs.

"Tudom,hogy alacsony vagyok,de arcmodell még lehetek"

Nincs olyan hogy arcmodell/fotómodell. Modell van. A modellek meg kifutókra járnak, amihez te túl alacsony vagy.

"De akár még nőhetek is 10 cm-t mivel még nem jött meg az 1. menstruációm."

10 cm nem lenne elég. Minimum kéne még 15 cm-t nőnöd (ami valljuk be szinte esélytelen).

"Majd ha egy hozzáértő visszautasít,akkor azt elhiszem."

Nem kell ahhoz hozzáértőnek lenni, hogy tudjuk, hogy 160 centis magassággal nem lehetsz modell. De ha ennyire azt akarod hogy profi utasítson vissza (vagy verjen át) akkor előttem már leírták, hogy hova menj.

2016. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!