Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit gondoltok erről a lányról,...

Mit gondoltok erről a lányról, képek alapján az első benyomás, vélemények?

Figyelt kérdés

Első benyomás milyen? Kora szerintetek?


[link]


2016. márc. 22. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs kép !
2016. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Error 404

Nem tudom, a nincs internetkapcsolat -dínó aranyosabb hibaüzenet.

2016. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ennek működnie kell:


...helyére a goo.gl -t kell beírni, nem engedte az egész linkrövidítőt a rendszer


[link]

2016. márc. 22. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jó kortippelésben, ráadásul sok lány manapság 14-5 évesen már 18 fölöttinek néz ki, de így elsőre 19-et mondanék. Egyébként jó a stílusa, az alakja és az arca is szép.
2016. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább tölts fel kettőt képfeltöltésen, nem szívesen nyitogatok meg ilyen oldalakat, ki tudja, ki halássza el az adataimat :D :D :D
2016. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez google fotótár, az enyém.
2016. márc. 23. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Így első ránézésre 15 év körüli. Az alakja nagyon jó, szép vékony, de nem egészségtelenül, ráadásul melle is van ami a fiúknál jó pont. Az arca nekem átlagosnak tűnik, semmi különleges nincs benne, mondhatnám tucatnak is. Ennek ellenére szép arca van, csak nem modell-arc. A stílusa jó. Összességében szimpatikus a lány. :)
2016. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!