Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mekkora lesz a végleges...

Mekkora lesz a végleges magasságom? Van esélyem arra, hogy érvényesüljek a modell szakmában?

Figyelt kérdés
Jelenleg 12 éves vagyok és modell szeretnék lenni. Kiskorom óta erre vágyok, és komolyan is gondolom. Mielőtt elkezdené itt valaki azt papolni, hogy mennyi hátránya van ennek a szakmának ès nem csak illegetnem kell magam a kamerának, szólok hogy TUDOM. De tényleg ezt akarom csinálni. Most (12 évesen) 155 centimèter vagyok és 41 kiló.Sokan mondták,hogy (ezt nem kèrkedésből!) szép ès különleges arcom van. Könnyen fogyok, viszont könnyen hízok is. A sùlyom sajnos nagyon ingadozik, van hogy egyik nap 42 kiló vagyok, de 3 nap múlva már csak 40. Mit tegyek? Van esèlyem?

2016. ápr. 9. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Pici vagy modellnek és annyit már nem fogsz nőni.

Menarche után (ha nem extrém korán jött meg) már nem valószínű 10 centinél több.

A könnyen fogyok dolog egy kislánynál még nem mutatvány. Életkori sajátosság. Egy egészséges gyereknek gyorsabb az anyagcseréje, mint egy felnőttnek.

A súlyingadozás a testeden áthaladó kaja és folyadék (az emésztés szakaszaiban más-más súlya van).

2016. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
istenem... XDDDD
2016. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el tanulni, mert nem leszel elég magas. Komolyan nem. Amúgy is, 12 évesen nemigen tudja az ember, mit szeretne csinálni, mert még kisgyerek.
2016. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én is 12/l vagyok, a modellkedéshet minimum 173 cm kell, amit biztosan nem fogsz elérni. Ha szép és karakteres arcod van, próbáld meg a színészkedést.

Sok sikert!

2016. ápr. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

először is tanulj meg magyarul ragozni. Azzal többre mész, mint a modellkedéssel.

12 évesen fogyózol? Én ennyi idősen azt se tudtam, mi az :D

172 cm vagyok és kicsinek mondtak egyébként, szóval felejtős. Egyébként pedig 17 cm-t biztos nem fogsz nyúlni :)

2016. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

akár még 18 évesen is tudsz nőni. de persze nem úgy hogy 1 év alatt 10 centit, de én 17-20 éves korom között nőttem 2-3 centit.

A családod milyen nővésű? Nyilván ha mindenki 150 cm körül van akkor te se számíts rá hogy magas leszel, de ha van 180 centis a családban máris nagyobb rá az esély hogy még sokat nősz.

2016. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!