Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A Westendben leszólított egy...

A Westendben leszólított egy lány hogy érdekel-e minket a barátnőmmel egy modell casting. Kellett hozzá név, telefonszám és anyukánk telószáma megadtuk és mondta, hogy majd hívnak. Universal Casting a neve az ügynökségnek. Valaki tud róla valamit?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a lányok kivannak küldve az ország különböző részére,minden második lányt leszólítanak és elmondják nekik a már jól betanult sablon dumát,majd telefonszámokat kérnek és azt mondják jelentkeznek.Ami vagy igaz vagy nem,a legtöbb esetben amúgy nem jelentkeznek,ám ha még is behívnak egy castingra és ha meg is felelsz max annyi lesz,hogy csinálnak egy portré fotózást majd eltűnnek.Az egyik ismerősömet is behúzták a csőbe,de vele utána még ki is fizetették a portré fotózást.
2016. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, ilyeneknek ne higyj..fizetni kell az alap csomagert..munka utana meg nincs!!
2016. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem az Árkádban szólított le napokban egy srác, ugyanígy valami modellügynökség. Hozzáteszem, 153 centi vagyok. Szépen hozzá is fűztem, hogy jobban tenné, ha értelmesebb diákmunkát vállalna el.
2016. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Tréninget akarnak eladni, csak így rángatnak be, különben egy lélek nem fizetne a hülye tanfolyamukért.

2016. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!! :)
2016. máj. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!