Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetek modell,...

Anunimusz2002 kérdése:

Szerintetek lehetek modell, bele vágjak ebbe az egészbe? ( (A végén lesznek képek is, hogy tudjatok véleményt mondani)

Figyelt kérdés

Nos..Nagyon szeretnék modell lenni,már egy ideje. Onnan jött ez az ötlet,hogy mindenki,szó szerint mindenki modellnek ajánlgatott engem.. én akkor még nem is foglalkoztam vele.. Ám anyu is el kezdte mondani,hogy tényleg mehetnék modellnek.. Aztán elmentünk vásárolni a malomba,és láttunk egy castingot. Hát anyuval egymásra nézünk..miért ne? meg próbálni meg lehet,nem veszítünk sokat? nagyon örültek hogy oda mentünk mert már rég kinéztek engem maguknak.. a bökkenő csak az volt,hogy ez egy komolytalan ügynökég volt,aki csak a pénzre megy. Ezután behívtak Szegedre.. sajnos azzal is ugyan így jártunk. Ám a vége jóra fordult..Hihetetlenül jóra. Amikor már anyuval Castingokat kerestünk,találtunk egyet ami elég.öööö..jónak tűnt c:El is mentünk rá. Nagyon nagyon nagyon kedves hölgyek fogadtak,akikkel nem volt nehéz , jóban lenni,már abban a pár percben megszerettem őket. A fő szervező, Bori néni is modell volt régen.De most már csak divatbemutatókat szervez. És megtetszettem nekik,azt mondták hogy szombaton mindenképpen ott akarnak engem látni a kifutón. ooha..az egész hetemet feldobta ez a mondat. El is mentem. Noha ez csak egy kisebb divat bemutató volt,és nincs sok köze az én igazi álmomhoz, ahhoz jó volt,hogy megismerjem magam.. végig bírom e csinálni? végig merek e menni a kifutón? van e érzékem hozzá? És bár nagyon féltem, sikerült. Bori néni azt mondta hogy nézzünk ki egy pontot,amit nézni fogunk végig. ezt is tettem. a közönség elhomályosodott,és csak azt a pontot láttam, és hihetetlen,de gond nélkül végig bírtam menni. nagyon örültem,nagyon boldog voltam,olyannyira hogy azt elmondani sem lehet.Mondjuk úgy hogy életem legjobb napja volt. Azóta tervezgetjük anyuval,hogy milyen helyekre megyünk még el. Szeretném a véleményeteket kérni. most 30.-án ,lesz egy casting. Talán ez az ország legkomolyabb,legnagyobb castingja. Ha ide bekerülök az már óriási dolog lenne. Mindenképpen szeretnék el menni,de nem ártana a ti véleményeteket is elkérni. 180 cm vagyok, (14 éves) 63 kg,de ebből mindenképp adok még le .


[link]



[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


A válaszokat előre is köszönöm.



2016. ápr. 10. 07:19
1 2 3
 1/21 darlix ***** válasza:
79%
Szerintem ha eddig eljutottál ne hagyd abba. És igen, van esélyed arra hogy modell legyél :)
2016. ápr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem se hagyd abba.De minden rosszindulat nélkül mondom, ne éld bele magad.Nagyon nehéz befutni a modell szakmába, úgy igazán.
2016. ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Szia:)) En is ebben a szakmaban vagyok, ugyhogy pacsi✋:D

Egyebkent van eselyed ra, a zoldkabatos-kutyas kepen gyonyoru vagy:)

Es le ne foggy! Igyis "sovany" vagy a magassagodhoz kepest!- Akarcsak en 172cm es 50kg😆

Irhatsz ha gondolod!:)) 16/l

2016. ápr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
#2 vagyok😄 a 2. es az utolso kep mindent visz😉😉
2016. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Nem a második voltál, az én voltam:D gondod van a számokkal?1..2..3..
2016. ápr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Gyonyoru
2016. ápr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Gyonyoru vagy, es nem 14-nek, hanem 17-nek mondanalak:D

Nehogy abba hagyd!:)

En is 14 eves vagyok, lany

2016. ápr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok,köszönöm szépen mindenkinek! :)
2016. ápr. 10. 08:29
 9/21 anonim ***** válasza:
szerintem se hagyd abba.
2016. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mindenképp folytasd.

De ne szállj el magadtól, ezt teljesen jóból mondom.:)

A magasságod is jó.

2016. ápr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!