Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan lehetnék férfi modell?

Hogyan lehetnék férfi modell?

Figyelt kérdés

Nem tudom,milyen kritériumok vannak egy férfi modell esetében.. Magasság,súly,testalkat, korhatár? Nem tudom,hogyan kell a kifutón közlekedni, és a fényképező géptől is zavarba jövök.. de sokan azt mondják,megvannak az "adottságaim",hogy sikeres modell legyek..csak én nem tudom,mik azok..meg én azt hallottam,hogy az igazi modelleket leszólítják az utcán, nem ők mennek castingokra,stb...és hogy kellene csináljam: Készíttessek egy portfóliót, amit aztán az ügynökségeknek kell adni?

Köszi :)


2016. máj. 10. 20:24
 1/2 anonim válasza:

Menj el egy ügynökséghez, ott készítenek rólad egy portfóliót, plusz felkészítenek tanfolyam keretében (persze gondolom nem ingyen). Próbáld meg :)

Nem csak kifutós modell lehetsz, hanem fotómodell is, ott pedig tök mindegy a magasság. Lehetsz még statiszta is: akármikor behívhatnak, ha regisztrálsz helyeken. Keress rá ezekre!


(Wow, de sokat tudok) :D

2016. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagyjából 6-7 lehetőség van. Lehetsz statiszta, mellékstatiszta, ruhamodell, fotómodell, smink,- hajmodell, reklámmodell,...

Nem is emlékszem már.

Érdemesebb szerintem kész képeket beadni nívósabb helyekre.

Én a Zarának küldtem be képet a nyílt kampányukra. Be is jutottam, a WestEndben meghallgattak. Igaz, soha többet nem kerestek.

Nem is nagyon értem mi értelme volt bemenni...

Modellkedés nincs ingyen, ha magad akarod elkezdeni

2016. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!