Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nagyon sok olyan kérdést...

Nagyon sok olyan kérdést látok itt arra vonatkozóan, hogy lehet-e a kérdező hölgy modell. Lányok, miért akartok modellek lenni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
mert azt hiszik, hogy az milyen menő, túl nagy az önbizalmuk és máshoz valószínűleg nem értenek.
2016. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Annyit látnak ebből hogy a modellek sikeresek, könnyű a munkájuk, buli az egész meg szórakozás. Szép ruhákban járhatnak, oda van értük mindenki. Nem kell hozzá szakma, semmi más és dől a sok pénz.

Persze ez nem így van, csak ez a látszat és ez nyilván vonzó a lányoknak.

2016. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ezek lehetnek az okok:

- sokak számára az, hogy vkit modellnek felvesznek, visszaigazolásnak számít arra, hogy ő bizony SZÉP. (ami elég érdekes, mert manapság nem a klasszikusan szép nőket keresik általában, de vhogy még mindig Claudia Schiffer, Cindy Crawford jut eszébe sokaknak)... és ennyire görcsösen be akarják bizonyítani, hogy ők bizony szépek.

- csak a pozitív oldalát látják: utazások, bulik, szép ruhákat hordhatnak, jó fizetés (az nem jut eszükbe, hogy a modellek 1%-a az, aki tényleg olyan jól keres vele), szép sminkek, ismerkedés hírességekkel

2016. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a kérdésem a lányok/nők felé irányult, hogy ők miért szeretnének modellek lenni, mi erről a véleményük, miként látják ezt a dolgot.
2016. jún. 2. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérlek ne gondolkodjatok helyettem. Az előző válaszolóknak megsúgnám,hogy soha nem fogják megèrteni mièrt akarunk modellek lenni. Ez olyan, mintha nekem kellene kitalálnom anyukám miért szeret szociális gondozó lenni. Nem èrtem de soha nem is fogom.

Én azért szeretnék modell lenni mert érdekel. Mindig is imàdtam fotózásokra járni, a kamera a barátom. Szeretem ha fotóznak, és ezt nem azèrt mondom, mert beképzelt, öntelt libuska vagyok. Érdekel a munkájuk, a kifutók. Álmom az, hogy egyszer vègigvonulhassak a kifutón valamilyen tehetsèges tervező által tervezett mesterműben. Imádom a ruhákat, a sminkeket, a frizurákat, érdekel is. Értek is hozzá, ismèt nem bekèpzeltsègből mondom. Ha egyszer képviselhetnék egy nagy márkát, (példàuk vegyük a Lanvin-t) az számomra óriàsi megtisztelès lenne. Ezt lehethogy nem fogjàtok megèrteni, de ha én kèpviselhetném, én reklàmoznàm a termèket az szàmomra.. fuu nagyon nagy élmény lenne. Tisztában vagyok a hátrányaival, előnyeivel és csinàlni szeretném.

2016. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem tudom, nekem inkább unalmasnak tűnik
2016. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van egy része a lányoknak, akik azért szeretnének modellek lenni, mert a csillogást, bulikat, partizást és hírnevet látják csak a modellkedés mögött, és nem akarnak tanulni. Ők azok a lányok általában, akikből életükben nem lesz modell, mert nem alkalmasak rá, vagy ha alkalmasak is, és valamelyik modellügynökség foglalkoztatni kezdi őket, az első nagyobb kihívást meglátva rohannak, amerre látnak. Az ügynökségek nem is szeretik ezeket a lányokat alkalmazni, a valódi modellek többsége önbizalom-hiányos, amikor bekerül az ügynökségekhez.

Én egy olyan lány vagyok, aki modellkedni szeretne, és nem önfényezéskét mondom, de én nem csak a jó oldalát látom a modellkedésnek - sok másik lánnyal együtt. Természetesen tudom, hogy milyen nehéz bekerülni az ügynökségekhez, hogy ott bizonyítani kell, hogy egyszerre kell intelligensnek, kedvesnek, megfelelő méretekkel rendelkezőnek, különleges arcúnak, elszántnak lenni, és hogy mennyi kihívással kell szembe-nézniük a modelleknek, és én így is modell szeretnék lenni. Azt se lehetne mondani, hogy azért vágyom erre, mert nem kell tanulni, csak mosolyogni a kamerába, mivel az ország 8. legjobb nyolcosztályos-gimnáziumába járok, és majdnem teljesen kitűnő az átlagom. Én arra vágyok, hogy végigvonulhassak kifutókon, pózolhassak a kamerával szemben, nem arra, hogy mindenki Gisele Bündchenként ünnepeljen engem. Teszek is a vágyamért nap mint nap: egészségesen táplálkozom, naponta edzek, az arcomat és a hajamat gondosan ápolom, utána-olvasok a modellkedésnek, és reménykedek abban, hogy egyszer valóra válhat az álmom.

2016. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Aki azt hiszi hogy a modellkedes mellett nem lehet tanulni az egy nagy bar*m.
2016. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én leginkább azért akarnék az lenni, mert elég sokat fizetnek érte...ez egy kicsit kapzsin hangozhatott de na. Ez egy fontos dolog:D
2016. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!